LIFESTYLE

Warsztaty z Analizy Fotografii Prowadzone przez Bownika – Fotorelacja!

Za nami pierwsze bezpłatne warsztaty z cyklu Spotkania z Akademią Fotografii, które odbyły się 26 września w warszawskim Juniorze.

 fot. Mateusz Sarello

Tematem tego spotkania, które poprowadził Bownik, wykładowca Akademii Fotografii, była analiza fotografii. Na przykładzie  fotografii, takich fotografów jak Avedon czy Cartier – Bresson, przybliżył on zasady i sposoby powstawania doskonałego zdjecia. Cieszymy się, że wiele z Was przysłało również swoje zdjęcia do oceny i mamy nadzieję, że uwagi do nich były dla Was pomocne. Mamy nadzieję, że inspirująca dla Was była ta okazja zdobycia wiedzy na temat świadomego realizowania fotografii, kompozycji, perspektywy, szukania inspiracji,  wykorzystywania odpowiednich środków do tworzenia narracji, i że ta wiedza przyda Wam się w realizacji swoich pomysłów.

 fot. Mateusz Sarello

fot. Mateusz Sarello

fot. Mateusz Sarello

fot. Mateusz Sarello

Tymczasem już niedługo drugie spotkanie z cyklu Spotkania z Akademią Fotografii – Warsztaty z fotografii fashion, beauty i glamour z Wojtkiem Bąkiewiczem, 24.10 o 18.00, Empik Junior, Warszawa. Zapraszamy!

 

Nina/AF

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.