INSPIRACJE

Jak zachować zdjęcia ślubne i stworzyć Wasze LoveStory?

Jesteście właśnie po ślubie i szukacie pomysłu na to, jak zachować ślubne zdjęcia? A może chcecie przygotować wyjątkowy prezent dla bliskich lub planujecie dopiero najważniejszą noc w Waszym życiu, poszukując fotografa, który przygotuje Wam sesję ślubną i reportaż weselny? Ten post przygotowaliśmy właśnie dla Was! Sprawdźcie kilka świetnych pomysłów na albumy ślubne!

Korzystając z usług fotografa, najczęściej otrzymujecie także gotowe albumy ślubne. I choć są pełne cudownych zdjęć to jednak stworzył je ktoś inny i być może brakuje im nieco… Waszego charakteru? Personalizacji? Dodatków, które sprawią, że to LoveStory będzie tak naprawdę tylko WASZYM LoveStory? A może po prostu macie całe mnóstwo świetnych zdjęć z Waszych romantycznych wyjazdów – np. podróży poślubnej i chcecie zachować je w naprawdę fajnej formie? Wracać do najlepszych wspomnień podczas wolnego wieczoru lub dzielić się nimi z przyjaciółmi? Spokojnie! Mamy masę dobrych pomysłów na to, jak zatrzymać ulotne momenty i stworzyć wyjątkowy album ślubny!

Empikfoto Zdjęcia ślubne

Ślubna Fotoksiążka, czyli opowieść z Waszych wspomnień

Wiemy, że ta noc była najbardziej magiczną nocą w ciągu całego Waszego życia i że to właśnie z niej chcecie zachować najpiękniejsze wspomnienia. Dlatego doskonałym rozwiązaniem na ślubne zdjęcia jest… ślubna Fotoksiążka! To coś o wiele, wiele więcej niż zwykły album, bowiem przygotowaliśmy dla Was naprawdę mnóstwo dopracowanych, miłosnych szablonów. Korzystając z nich, możecie przygotować w pełni spersonalizowany album, w którym poza Waszymi zdjęciami znajdą się także komentarze, ulubione cytaty, romantyczne kliparty i wszystko ułożone tak, jak tylko chcecie – romantycznie, nowocześnie, tradycyjnie lub zupełnie nietuzinkowo!

Na empikfoto.pl możecie zamówić Fotoksiążki w najróżniejszych formatach – w tym także bestsellerowym i uwielbianym przez zakochanych formacie 20x30cm. Do wyboru pozostawiamy Wam elastyczny papier kredowy, z którego książka szyta jest tradycyjnie oraz sztywny papier fotograficzny, na którym sąsiadujące ze sobą strony drukowane są na jednej karcie, dzięki czemu album rozkłada się na płasko. I oczywiście okładki: miękka lub twarda.

 

Fotoksiążka MINI, czyli pomysł na prezent dla gości

W naszym serwisie możecie zamówić także oryginalny album ślubny w formacie 19×10 cm. To świetny pomysł dla najbliższych już po Waszym ślubie lub oryginalny pomysł na prezent dla gości. Dlaczego? Strony Fotoksiążki MINI mogą być wyrywane, więc to kapitalne rozwiązanie, by podarować pojedyncze zdjęcia każdemu, kto zaszczycił Was swoją obecnością.

Odbitki, czyli zdjęcia, które mają więcej magii

Nie da się ukryć, że Wasze smartfony, tablety i dyski komputerów z pewnością pomieszczą masę zdjęć, ale… czy uda Wam się jeszcze kiedyś do nich wrócić? Zdjęcia ślubne w wersji papierowej mają o wiele więcej magii i pozwalają niemal dotknąć tak wyjątkowych wspomnień. Oczywiście możecie je wywołać i zamknąć w tradycyjnym albumie, ale świetnym pomysłem może być także album scrabookingowy – taki, do którego dodacie także karty z życzeniami, własnoręcznie wycięte ramki, naklejki i wszystko, co tylko chcecie zachować.

Co jeszcze możecie zrobić ze ślubnymi zdjęciami? Zamknąć je w pudle, jak wyjątkowy skarb lub przygotować z nich girlandę! Jak? Zobaczcie niżej!

Pamiętajcie też, że w naszym serwisie cały czas możecie znaleźć odbitkowe promocje, by wywołać ich jeszcze więcej w bardzo atrakcyjnych cenach! Sprawdźcie!

Fotoobraz z Waszych zdjęć

Jako nowożeńcy z pewnością chcecie urządzić swoje przytulne mieszkanie. O jego wyposażenie zadbali już pewnie goście weselni, ale to do Waszym zadaniem jest zaaranżowanie wystroju. Fotoobraz to świetny pomysł na to, by zachować Wasze najlepsze ślubne zdjęcia, a przy okazji przygotować oryginalne ozdoby, które sprawią, że cztery, puste dotąd kąty staną się od razu bardziej Wasze. Na empikfoto.pl możecie przygotować Fotoobrazy w formatach od 20x30cm do nawet 100x70cm, korzystając z gotowych i barrrrdzo romantycznych szablonów. Sami zobaczcie!

Empikfoto.pl: Zdjęcia ślubne

Pozostaje nam tylko życzyć Wam mnóstwa szczęścia na nowej drodze życia i jeszcze więcej pięknych wspomnień dzielonych na pół, które warto będzie zachować na zawsze!

Udostępnij:

Zostaw komentarz