KONKURSY

Wyniki konkursu „Selfie”

Poznajcie wyniki drugiego etapu konkursu urodzinowego empikfoto.pl. Spośród niemal 400 zdjęć Jury wybrało te, które charakteryzowały się ciekawym pomysłem i nietypowym podejściem. Znajdziecie wśród nich również zabawne i artystyczne zdjęcia. Koniecznie zobaczcie!

Ania Szumska, Pati Kuj i Paulina Weronika otrzymają od nas bony na zakupy w empikfoto.pl o wartości 100zł.

100 zl Ania SzumskaFot. Ania Szumska

100 zl Pati KujFot. Pati Kuj

100 zl Paulina Weronikafot. Paulina Weronika

Nagrody w postaci kodów rabatowych na fotoksiążki 20×30 na papierze kredowym otrzymają  Magda Kras, Julita Szablińska i Agnieszka Michalak

fotoksiazka Magda Krasfot. Magda Kras

fotoksiazka Julita Szablińskafot. Julita Szablińska

fotoksiazka Agnieszka Michalakfot. Agnieszka Michalak

Wszyscy wymienieni wyżej Laureaci mają szansę na otrzymanie nagrody głównej – Nikona Coolpix s9900 black, która zostanie przyznana po zakończeniu wszystkich etapów konkursu urodzinowego.
Tymczasem zapraszamy na kolejny etap tej zabawy. W tym tygodniu tematem jest „Zdjęcie z Rodzinnego Albumu”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zamieścić swoje zdjęcie w komentarzu do naszego wpisu na Facebooku , który znajdziecie tu> Przypominamy, że każdy z Was może wziąć udział w kilku etapach konkursu urodzinowego. Ilość zgłoszonych zdjęć jest również dowolna. Życzymy miłej zabawy i czekamy na kolejne wspaniałe zdjęcia!

Udostępnij:

1 comment

Zostaw komentarz