INSPIRACJE

Wyjątkowe pomysły na 18 urodziny

Osiemnaste urodziny to te najważniejsze. To dzień, który oznacza wejście w dorosłość i wszystkie związane z nią przywileje. Spraw, że ten dzień będzie wyjątkowy, planując idealne przyjęcie urodzinowe. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, zdaj się na nas. Sprawdź nasze pomysły na osiemnastkę.

Zacznij od planu

Chcesz urządzić imprezę z okazji osiemnastych urodzin? Zanim przejdziesz do konkretów, warto wszystko dokładnie zaplanować. Rozpocznij od poniższych wskazówek.

  • Jeśli nie planujesz niespodzianki, zapytaj jubilata, jakiego przyjęcia pragnie. Weź pod uwagę, czy chce mieć mniejszą czy większą imprezę, czy woli wyjść, a może jednak zostać w domu.
  • Wymyśl motyw przewodni, kierując się tym, co lubi jubilat.
  • Z odpowiednim wyprzedzeniem przygotuj listę gości. Upewnij się, że uwzględniono na niej wszystkie najważniejsze osoby dla jubilata. Pamiętaj, żeby zaprosić gości odpowiednio wcześniej. Jeśli zrobisz to za późno, istnieje ryzyko, że nie zjawią się najważniejsi z nich.
  • Zbierz wszystkie potrzebne materiały i dekoracje na przyjęcie. Wystrój to ważny aspekt udanej imprezy, warto zatem poświęcić mu trochę czasu.
  • Połącz wszystkie elementy. Poproś o pomoc przyjaciół lub rodzinę, aby wspólnie cieszyć się planowaniem przyjęcia.
  • Baw się dobrze, w końcu to impreza!

 

Oryginalne pomysły na 18 urodziny

Każdy jubilat jest jedyny w swoim rodzaju. Pokaż, co czyni go wyjątkowym, dzięki oryginalnemu pomysłowi na przyjęcie urodzinowe. Dzięki temu pokażesz bliskiej osobie, jak wiele dla ciebie znaczy.

Warsztaty kucharskie

Jeśli jubilat jest pasjonatem kuchni, połącz przyjęcie z warsztatami gotowania. Wybierz coś
z szerokiej oferty od kuchni włoskiej po kurs robienia sushi i zabierz ze sobą przyjaciół i rodzinę. To wyjątkowo smaczny pomysł! Nikt nie będzie głodny, a dodatkowo goście wrócą do domu z czymś pysznym.

Podchody

Zorganizuj zabawę w podchody. Jako wskazówek użyj ciekawostek dotyczących jubilata, a metą niech będzie przyjęcie urodzinowe. To zabawna, gwarantująca aktywność, a jednocześnie niedroga opcja.

Śniadanie na kolację

Czy jubilat jest szczególnym fanem śniadań? Jeśli tak, podaj śniadanie na kolację. Poproś gości, aby przyszli ubrani w piżamy i dostarczyli zapasy śniadaniowych przysmaków.

 

Pomysły na 18 urodziny dla chłopaka

Impreza z fajerwerkami

Do programu imprezy urodzinowej włącz fajerwerki. Najpierw jednak upewnij się, że są legalne w Twojej okolicy  i ostrzeż sąsiadów mieszkających w pobliżu.

Impreza sportowa

Przygotuj przekąski w stylu ulubionego sportu jubilata, jak na przykład piłkarskie babeczki. Wkomponuj pamiątki sportowe jako dekoracje przyjęcia. Zaproponuj ulubiony sport jako zabawę na podwórku.

 

Pomysły na 18 urodziny dla dziewczyn

Czas na przygodę

Czy jubilatka jest jedną z najodważniejszych osób, jakie znasz i chcesz to pokazać na jej przyjęciu? Zorganizuj imprezę z elementami przygody, zapraszając całą grupę do przeżycia czegoś zabawnego i ekscytującego, jak na przykład spływ kajakowy, piesza wycieczka, a nawet skoki spadochronowe. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia.

Fotobudka

Jeśli jubilatka jest królową selfie, zaplanuj imprezę z fotobudką. Przygotuj  zabawne dekoracje, takie jak boa, kapelusze i tabliczki ze śmiesznymi tekstami. Zadbaj o tło, odpowiednie oświetlenie i fotografa. Następnie pozwól gościom zaszaleć i tworzyć wspomnienia na długie lata.

 

Pomysły na małą osiemnastkę

Niektórzy nie przepadają za hucznymi imprezami, a zamiast tego cenią kameralne uroczystości z najbliższymi. Oto kilka pomysłów na małe przyjęcia z okazji osiemnastych urodzin, które idealnie nadają się na celebrację z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną.

Kameralna kolacja

Jeśli jubilat ma ulubioną restaurację, często jest to najprostsza i najlepsza opcja. To świetny sposób na kameralną kolację z najbliższymi. Przyjaciele, rodzina i pyszne jedzenie – co lepszego może się wydarzyć!

 

Noc gier

Jeśli grupa przyjaciół i rodziny świętująca osiemnastkę jest super zgrana, rozważ zorganizowanie wieczoru gier. Zaplanuj kilkanaście gier towarzyskich, w tym koniecznie te ulubione przez jubilata. Ciesz się nocą pełną śmiechu i zabawy.

Escape Room

Imprezy w escape roomach są idealne dla małych grup, które pragną ciekawego wyzwania. Kilka godzin w escape roomie to gwarancja niezapomnianej nocy.

 

Niespodzianki na osiemnastkę

Koncert-niespodzianka

Zaskocz jubilata niespodziewanymi biletami na koncert jego ulubionego zespołu lub mecz.  To z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy i pozostawi na długo wspomnienia z celebracji osiemnastych urodzin.

Kemping

Jeśli jubilat lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, zaskocz go, zabierając go na niespodziewany weekend do lasu. Ewentualnie zaaranżuj swoje podwórko na pole kempingowe, jeśli akurat nie możesz wyjechać z miasta.

Podróż w czasie

Zmień swój dom w miejsce z przeszłości. Wybierz ulubioną dekadę laureata i udekoruj pomieszczenie za pomocą dopasowanych dekoracji, jedzenia i napojów. Poproś gości o stosowne przebrania w klimacie epoki. Kiedy jubilat zjawi się w drzwiach, w magiczny sposób zostanie przeniesiony w przeszłość.

 

Pomysły na 18 urodziny w domu

Nie ma jak w domu, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjęcia z okazji osiemnastki. Wykorzystaj w pełni swoją możliwości, jakie daje domowa przestrzeń dzięki poniższym pomysłom.

Impreza z maratonem filmowym

Czy jubilat jest fanem kina? Jeśli tak, przygotuj maraton filmowy z jego ulubionymi filmami. Zapewnij popcorn, poduszki, koce i obecność przyjaciół. Gdy pokaz się skończy, przyjęcie naturalnie zamieni się w imprezę piżamową.

Pizza party

Impreza przy robieniu pizzy to doskonały sposób na połączenie jedzenia i zabawy. Przygotuj różnorodne dodatki i kup gotowe ciasto lub zrób je od podstaw. Pamiętaj o uwiecznieniu na zdjęciach wszystkich dzieł, zanim zostaną zjedzone.

Impreza przebierana

Imprezy przebierane to wyzwanie dla kreatywności. Zainspiruj się hobby jubilata lub wybierz wyjątkowy motyw przewodni, a na koniec upewnij się, że wszyscy goście przyjdą przebrani.

No i najważniejsze: nie zapomnij o dobrej zabawie! Osiemnaste urodziny to ważne wydarzenie, które warto zapamiętać.

Udostępnij:

Zostaw komentarz