blog.empikfoto.pl

Tęsknisz za szkołą? Te fotoprezenty przywołają najpiękniejsze wspomnienia!

Tęsknota za szkołą? Choć jeszcze do niedawna mało kto doświadczał takiego stanu, dziś zaczyna brakować nawet zajęć z najbardziej wymagającymi nauczycielami. Jedyne, co pozostaje w najbliższym czasie, to wirtualne lekcje oraz spotkania online z kolegami z ławki. Jednak nie oznacza to, że trzeba się dać ponuremu nastrojowi! Pomyśl o szkolnych fotoprezentach, które wywołają szeroki uśmiech na twarzy. Zobacz, jakie wybrać.

Weź do ręki stare zdjęcie klasowe. Na przykład takie sprzed kilku lat albo to z pierwszej klasy podstawówki. Jak bardzo się od tego czasu zmieniłeś? Czy nadal utrzymujesz kontakt z osobą, z którą spędzałeś długie godziny w szkolnej ławie? Pamiętasz pierwszą wychowawczynię? To tylko kilka „migawek”, które powodują, że robi się cieplej na sercu. Właśnie teraz wszystkim potrzeba takich pozytywnych emocji. Można ich sobie dostarczyć również na odległość, i to nie tylko dzieląc się wspomnieniami na Facebooku.

W zamian możesz zrobić fotograficzną niespodziankę tym, których Ci brakuje – zarówno uczniom, jak i nauczycielom. To dobry sposób, aby pokazać, jak silne więzi łączą szkolną społeczność.

Fotoprezenty dla nauczyciela – z przymrużeniem oka i pełne ciepła

Wychowawca, z którym klasa spędziła kilka lat, ulubiony nauczyciel, dyrektor, a może pani ze świetlicy? W szkolnej społeczności jest wiele osób, których może brakować w czasie przerwy w nauce. A gdyby tak wyrazić wobec nich ciepłe uczucia, wysyłając drobny upominek? Może to być m.in.:

Prezenty ze zdjęciem dla uczniów?

Fotoprezenty przypomną o szkolnej społeczności nie tylko nauczycielom. Również uczniowie – i ci młodsi, i starsi, ucieszą się z upominku, który wzmocni więź z przyjaciółmi z klasy. Co wybrać? Oto klika propozycji, które mogą się okazać strzałem w dziesiątkę.

To oczywiście dopiero początek pomysłów. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zerknij na inne prezenty szkolne na Empik Foto!

Jak zamówić fotoprezenty szkolne?

Takie upominki od serca zaprojektujesz bez wychodzenia z domu – przez internet. Uruchom aplikację Empik Foto na smartfonie lub skorzystaj z naszej strony internetowej. To prostsze niż myślisz. Wystarczy, że:

Resztą zajmiemy się my! Upominki dotrą do Ciebie (lub pod inny wskazany adres) bezpieczną przesyłką w krótkim czasie. Tak niewiele wystarczy, aby zapewnić swoim nauczycielom i przyjaciołom moc wsparcia. Spróbuj i przekonaj się o tym! Sprawdź naszą ofertę szkolną.

Exit mobile version