TWOJE PROJEKTY

Szablony jakich jeszcze nie było! +Konkurs!

rozkladowka_swieta_wesolychMam dla Ciebie, Drogi Czytelniku, świetny pomysł na prezent.  Oczywiście jest to podarunek związany ze zdjęciami. U nas to normalne. 😉
Co powiesz na Fotoksiążkę opatrzoną szablonem zaprojektowanym przez najlepszych grafików? Twoja fotoksiążka będzie teraz wyglądała jak projekt stworzony przez profesjonalistę!

Na stronie empikfoto.pl znajdzieciesz edytor online i wiele nowych szablonów do fotoksiążek na każdą okazję.  To świetny sposób na ułatwienie i przyspieszenie projektowania, a przede wszystkim nadanie fotoksiążce ciekawszego kształtu. Dopięcie na ostatni guzik.

Teraz pytanie podstawowe. Jaką książkę chcesz przygotować? Dla Kogo? Z jakimi zdjęciami?

Pomogę Ci podjąć decyzję.

Jesteś mamą lub tatą i chcesz podarować dziadkom zdjęcia swojego dziecka? A może właśnie dla rodziców nowo narodzonego dziecka chcesz przygotować wyjątkowy prezent?

Wybierz szablon Dziecięcy. Polecam: „Album Szkraba” lub „Nasi Milusińscy„:

dziecko2

Bez-nazwy-1

Chcesz stworzyć album ze zdjęciami całej rodziny?
Proponuję szablon „Moi Najbliżsi„, który w delikatny sposób nada Twoim zdjęciom ciekawą formę.

Bez-nazwy-1

rodzina

Robisz ciekawe krajobrazy, podróżujesz i chcesz komuś Bliskiemu podarować swoje zdjęcia? Wybierz szablon „Album z Podróży„:

góry

góry2

A może udało Ci się zdobyć zdjęcia kogoś bliskiego, kto lubi fotografię i chcesz stworzyć jego autorski album? Może wybierzesz „Album z Pasją„? instagram_facebook

instagram_facebook_1Zaskoczę Cię, jeśli powiem że do stworzenia takiego albumu wystarczą zdjęcia wykonane Smartfonem? Po prostu podczas projektowania wybierz mniejszy format książki, lub dodaj po kilka mniejszych zdjęć na stronie i nie martw się o jakość.

W zakładce „Zima” znajdziesz szablony typowo świąteczne.  Może wykorzystasz świąteczne zdjęcia z minionych lat? Przeglądając fotoksiażkę podczas Wigilii, wspólnie wspominać będziecie”dawne czasy”.

Dla tradycjonalistów polecam szablon „Rodzinne Święta„:

swieta2

swieta

Dla osób bardziej nowoczesnych, „Świąteczne Szaleństwa„:

rozkladowka_swieta_dziewczynka

rozkladowka_swieta_wesolych

Do śnieżnych zdjęć świetnie pasuje szablon zimowy „Nasze Zimowe Chwile„:

zima

Jest jeszcze wiele możliwości i okazji. Ślub? Urodziny?

Wszystkie propozycje znajdziecie na naszej stronie z szablonami>

Teraz zamawianie, które jest naprawdę proste.

1) Wybierz szablon, format książki i rozpocznij projekt.
2) Dodaj zdjęcia i ułóż je w fotoksiążce korzystając z automatu lub własnoręcznie.

Dodatkowo możesz dodać coś od siebie. Zmienić ramkę, klipart,  tło lub układ zdjęć. Wszystko w prosty, przystępny sposób.

No to do dzieła! Trzymam kciuki!

Aha, i jeszcze jedno. Na koniec proponuję konkurs!

Przez najbliższy miesiąc możesz wysyłać zdjęcia gotowej fotoksiażki stworzonej  z wykorzystaniem szablonów dostępnych na empikfoto.pl.  5 najciekawszych zdjęć nagrodzimy kuponami na darmowe fotoksiążki. Przewidujemy też nagrody pocieszenia w postaci rabatów na odbitki empikfoto.pl. Czekam na Twoje zdjęcia pod adresem [email protected] do 6 stycznia 2015r.

Tu znajdziesz regulamin konkursu>

Udostępnij:

2 comments

Zostaw komentarz