Pomysły na prezent

40. urodziny kobiety – śmieszny prezent dla koleżanki, żony, dziewczyny

40. urodziny to symboliczny moment w życiu każdej kobiety. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad tym, jakie prezenty możesz podarować swojej koleżance, żonie, dziewczynie lub siostrze, sprawdź propozycje, które przypadną do gustu każdej czterdziestolatce. W końcu tak okrągła rocznica może stać się skarbnicą wspomnień i niezapomnianych na lata chwil spędzonych w gronie tych, którzy mają w jej sercu wyjątkowe miejsce.

Zobacz, w jaki sposób rozbawić ją i towarzystwo na imprezie urodzinowej i jaki upominek przygotować, aby sprawić jej prawdziwą radość. To nie kolejny moment, w którym możesz kupić jej bieliznę, karnet na siłownię, czy inny oklepany upominek. W trakcie 40. urodzin liczy się Twoja kreatywność i to o jej rozwinięcie się dzisiaj postaramy.

#1 Bransoletki szyte na miarę jej oczekiwań

Kiedy celebrujesz każdy moment, bez względu na porę dnia staje się ona wyjątkowa. Nie pozwól sobie nigdy na nudę i brak poczucia humoru w szczególności, kiedy codzienność zmusza nas do bycia poważnym. Co powiesz na prezent z okazji 40. urodzin w postaci spersonalizowanej bransoletki?

 

Jeśli przyjaźnicie się od lat na pewno macie swoje ulubione powiedzonka, które nie tylko przypominają wspólnie imprezy, ale są bardzo zabawne. Umieść je w postaci graweru na czymś, co czterdziestolatka z klasą dopasuje do swojej stylizacji. Niech noszona przez nią bransoletka skórzana, na sznurku lub na łańcuszku, skrywa waszą wspólną tajemnicę. Promienny uśmiech za każdym razem, kiedy zabawny napis wpadnie jej w oko gwarantowany.

#2 Kubek XXL na poranną kawę

Prawdziwa kobieta sukcesu nie boi się żadnych wyzwań. No, chyba że rano nie udało jej się wypić jej ulubionej kawy. Wtedy ratuj się, kto może! 🙂 Kubek XXL z nadrukiem to idealne dopełnienie każdego poranka czterdziestolatki. Dodaj do kubka ulubioną kawę i odrobinę słodyczy do przełamania jej goryczy, a uśmiech i zadowolenie solenizantki gotowe.

 

Kubek latte jest większym odpowiednikiem standardowych kubków i filiżanek, które dla najbardziej wymagających użytkowniczek są niewystarczające. Chcesz sprawić, że każdy dzień stanie się ciekawszy, a pożywna dawka kofeina nastroi czterdziestolatkę do pokonywania codziennych przeciwności? Umieść na nim wasze zabawne zdjęcie, śmieszny obrazek lub motto. Takich prezentów się po prostu nie zapomina!

#3 Podróżniczka na tropie nowych przygód

Życie zaczyna się dopiero po czterdziestce. Jeśli myślisz podobnie, jak my, pokaż to solenizantce. Od lat jest miłośniczką podróży i przygód? Spraw, że nowy magnes na lodówkę ze zdjęciem, tekstem, grafiką pozwoli jej postawić kropkę nad każdym i zdobyć nowe szczyty swoich możliwości. Chcesz, aby każde otwarcie lodówki kojarzyło jej się z radością i zabawnym momentem? Magnes na lodówkę przygotowany na twoje specjalne zamówienie to doskonały pomysł!

 

Prezent na czterdziestkę wybrany? Najwyższa pora szykować sukienkę i udać się prosto na urodzinową imprezę. 40. urodziny to doskonały moment do podsumowania swoich wcześniejszych celów i… postawienia ich jeszcze odważniejszych odpowiedników!

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.