blog.empikfoto.pl

Pomysł na prezent dla Dziecka!

Pisaliśmy już o prezentach dla najmłodszych dzieci! Teraz czas na te starsze. Zobaczcie, co warto przygotować dla Waszych pociech!

Na początek prezentujemy kilka pomysłów we wnętrzach. Zobaczcie jak naklejki i tapety odmieniają pomieszczenie. Dzieciaki będą zachwycone!

W tym pokoju wykorzystano naklejki na meble „Matrioszki” oraz naklejki na ścianę w postaci motywów roślinnych. W ten sposób możecie ciekawie odświeżyć stare meble i przyozdobić puste ściany.

_

Fototapeta, która powstała ze zdjęcia kredek pastelowych. W takim powiększeniu wyglądają imponująco. Tego typu zdjęcie możecie wykonać samodzielnie, a fototapetę zamówić w zakładce fotoDekor! To nic trudnego!

_

Jeśli umiecie malować, taki efekt możecie uzyskać przy pomocy farb lub pisaków. My polecamy Fototapetę z takim motywem. Tego typu grafiki znajdziecie w naszej galerii 10 milionów zdjęć.

_

Pokój dziewczynki. Różowy, a jednak zachowuje  dobry gust. W tym przypadku wykorzystano Fototapetę.

_

Naklejki możemy wyciąć po obrysie jeśli mają wyraźne kontury. W tym przypadku sówki, czyż nie sympatyczne?

_

Nie macie wrażenia, że farby w rzeczywistości spływają po ścianach? Soczyste i wyraziste kolory to coś co wybitnie pasuje do pokoju dziecka.

 

_

Tapety i Naklejki to nie jedyne propozycje na prezenty dla Dzieciaków. Kalendarz dziecięcy, koszulka dziecięca, skarbonka, bidon, wybór kilkudziesięciu maskotek.. to tylko niektóre pomysły. Sprawdźcie nasz sklep świąteczny i propozycje dla Dziecka oraz zakładkę „Zabawki” w ofercie empikfoto.pl. Z naszych produktów na pewno stworzycie coś wyjątkowego!

Exit mobile version