blog.empikfoto.pl

Podróże małe i duże, czyli wakacyjne fotoksiążki

Właśnie wyruszyliście w podróż swojego życia? Odpoczywacie na gorącej plaży lub zwiedzacie jedno z najciekawszych miast Europy? A może udało się wyjechać jedynie na weekend? Nie ważne jak spędzacie wakacje, bo z pewnością zrobiliście mnóstwo pełnych słońca zdjęć, które warto zachować na zawsze. Tak? W takim razie mamy dla Was pomysł na to, jak zrobić to inaczej niż zwykle!

Zdjęcia z wakacji W WIELKIM MIEŚCIE

Jeśli wakacje marzeń to dla Was wakacje w jednej z największych stolic, gdzie możecie poznawać jej najsławniejsze zabytki, zwiedzać najciekawsze zakątki i wreszcie – odkrywać najbardziej urokliwe uliczki to Fotoksiążka jest idealnym sposobem na to, by zachować Wasze letnie wspomnienia. Nie, nie, zapomnijcie o zwykłym albumie, bowiem Fotoksiążka może być nie tylko zbiorem Waszych ulubionych zdjęć, ale stać się także prawdziwym Foto-przewodnikiem po najciekawszych miejscach, do których chcecie powrócić nie tylko pamięcią. Przygotowaliśmy dla Was szablony, w których czekają na Was mapy, drogowskazy i motywy, które kojarzą się z najpopularniejszymi miastami w Europie. To co? Startujemy?

Zdjęcia z wakacji NA KOŃCU ŚWIATA

Właśnie dobiegła końca podróż Waszego życia? Zwiedziliście niesamowite miejsca, poznaliście zupełnie nowe zwyczaje, spróbowaliście zaskakujących potraw i udało Wam się łapać promienie letniego słońca na złotej, egzotycznej plaży. I z całą pewnością przywieźliście ze sobą mnóstwo zdjęć, które czekają na to, by zachować je w odpowiedniej formie, prawda? Nie martwcie się, bo tworząc naszą ofertę pomyśleliśmy także o prawdziwych globtroterach i podróżnikach. Jeśli Wasze zdjęcia z wakacji pachną przygodą i oceanem to mamy dla Was coś specjalnego! Ne empikfoto.pl znajdziecie specjalne szablony Fotoksiążek dla obieżyświatów, a do Waszej dyspozycji oddajemy mnóstwo klipartów z najróżniejszych zakątków świata. Dzięki nim możecie stworzyć wakacyjny album z każdego miejsca na Ziemi!

Zdjęcia z wakacji PEŁNYCH SŁOŃCA

Wasze wakacje to przede wszystkim odpoczynek w gronie najbliższych i przyjaciół? Preferujcie krótkie wyjazdy weekendowe, podczas których zwiedzacie najpiękniejsze miejsca w Polsce, ciesząc się naszą tradycją, kulturą i naturą? To nie ważne czy wybieracie górskie wędrówki, relaks nad Bałtykiem czy może wypad na mazurską wieś. Dla Was także mamy specjalne szablony! Uniwersalne projekty, dzięki którym stworzycie pełne słońca opowieści! Sprawdźcie!

Chcecie poznać wszystkie wakacyjne szablony i dowiedzieć się jak stworzyć letnią Fotoksiążkę już nawet w 3 minuty? Odwiedźcie nasz serwis!

Exit mobile version