PORADNIKI

Personalizowana biżuteria i inne sposoby na sprawienie radości kobiecie

Wiedza dotycząca (skutecznych) sposobów na wywołanie uśmiechu na twarzy kobiety powinna być podstawą w życiu każdego mężczyzny! Niestety, panowie często nie potrafią wykonać prostych gestów, które tak bardzo doceniają kobiety. Eksperci od sprawiania radości w Empik Foto podpowiadają, co zrobić, by zaskarbić sobie serce ukochanej lub po prostu ją mile zaskoczyć!

Od dawna wiadomo, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety inaczej interpretują te same zachowania. Mimo częstych tłumaczeń i rozmów nadal mijamy się w niektórych kwestiach 😉 Dzisiaj prezentujemy mini przewodnik, który podpowie jak wywołać uśmiech na twarzy kobiety! Koniecznie zapoznajcie się z naszymi propozycjami 🙂

Codzienne gesty

Często panowie nie rozumieją, dlaczego ich narzeczone czy żony z rozmarzeniem przyglądają się koleżance, która z dumą niesie piękny bukiet róż – podpowiadamy, nie chodzi o to, że zazdrościmy jej nowego manicure 😉 Nieraz tłumaczymy, jaką radość sprawiają małe gesty, jak np. bukiecik sezonowych kwiatów czy pojedyncza róża przyniesiona bez okazji. Taki drobiazg z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy ukochanej kobiety. 

Doceń jej pracę

Nic tak nie poprawia nastroju (nie tylko kobiecie, ale także wam drodzy panowie), jak poczucie, że ktoś docenia to, co robicie. Żona ugotowała obiad? Dba o to, żeby mieszkanie nie zarosło brudem? Ma doktorat z logistyki, perfekcyjnie ogarniając trasę przedszkole – praca – przedszkole! Koniecznie powiedz jej, że to widzisz i doceniasz! Z pewnością jesteś zadowolony, kiedy z uśmiechem na ustach dziękuje ci za naprawienie kranu, który przeciekał od grudnia. No wiadomo – czas jest względny.  

Pomóż

Zdradzić ci trik? Jeśli chcesz zabrać swoją żonę na kolację, ale wcześniej musi: nakarmić i wykąpać dzieci, przygotować obiad na następny dzień, ogarnąć w mieszkaniu i ewentualnie się przygotować, żeby czerpać jakąkolwiek przyjemność z wieczornego wyjścia, to polecamy… odciążyć ją z obowiązków 😉 Może nakarmisz dzieciaki, a ona w tym czasie wysuszy włosy? Małe, codzienne przysługi z pewnością pomogą twojej drugiej połówce i wywołają szeroki uśmiech na jej twarzy. Nawet jeśli wasz podział obowiązków jest równy – z pewnością nieraz brała dodatkową „zmianę” przy pralce, kiedy ty wracałeś później z pracy. Teraz masz szansę się odwdzięczyć 😊

Związkowy SOS – kiedy nabroisz i dobrze o tym wiesz

Czasem potrzebne są radykalne kroki – nabroiłeś i sam sobie z tego zdajesz sprawę. Powiedziałeś kilka słów za dużo o teściowej? Wyjście na piwo z kolegami „się przeciągnęło”? W takim wypadku trzeba sięgnąć po profesjonalną pomoc. Jak śpiewała sama Marylin Monroe „Diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety”. Jeśli jednak aż tak nie nabroiłeś 😉 to biżuteria personalizowana z grawerem  będzie idealnym pomysłem. Grawer z osobistym przesłaniem, imieniem czy ważną sentencją będzie doskonałym sposobem na złagodzenie sytuacji (nie zapomnij o deklaracji „Już nigdy więcej…”). Do wyboru są zawieszki w kształcie serca, koniczyny czy puzzel, które mogą pojawić się na łańcuszku, kolorowym sznurku czy skórzanym pasku w formie bransoletki, czy naszyjnika. Taki podarunek nie musi wiele kosztować – na Empik Foto biżuteria personalizowana z grawerunkiem jest dostępna już od 79,90 zł.

Jeśli chcecie poszukać innych inspiracji na niebanalne podarunki dla kobiety, zajrzyjcie tutaj. Personalizowaną biżuterię znajdziecie na stronie Empik Foto. 

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.