KONKURSY

Otaguj zdjęcie #Instafota @empikfoto – i weź udział w konkursie!Wiecie już pewnie, że na empikfoto.pl w kilku klikach można wywołać zdjęcia z Instagrama, ułożyć w albumach, powiesić na ścianach i cieszyć oczy!

My też chcemy cieszyć oczy Waszymi zdjęciami – dlatego prosimy, tagujcie je:

#instafota @empikfoto

Spośród tak otagowanych zdjęć nasze Jury wybierze PIĘĆ, a ich autorom prześlemy upominki-niespodzianki (w tym wywołanych 20 instafot z ich konta IG). Pamiętajcie, że jeśli chcecie wziąć udział w naszej zabawie, Wasz profil nie powinien mieć ustawień prywatnych.

Konkurs zaczyna się dziś (7 sierpnia) a kończy się 19 sierpnia 2013. Wyniki ogłosimy 23 sierpnia. Do dzieła! To tylko dwa małe tagi!!!

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem Konkursu jest E-commerce Services S.p. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 116/122, zwany dalej Organizatorem.
 2. Konkurs rozpoczyna się w dniu 07 sierpnia 2013 i trwa do 19 sierpnia 2013 roku do godziny 23:59.
 3. W konkursie może uczestniczyć każda osoba zamieszkała na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 4. Udział w konkursie i podanie związanych z udziałem danych jest dobrowolne.
 5. Warunkiem udziału w konkursie jest zamieszczenie zdjęcia na serwisie Instagram, opisanego tagami: #instafota oraz @empikfoto.
 6. Tematyka zdjęć jest dowolna. Jury oceniać będzie przesłane zdjęcia oraz pomysłowość autorów.
 7. Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację zdjęcia na http://empikfoto.pl, https://blog.empikfoto.pl, http://www.facebook.com/empikfotopl oraz http://instagram.com/empikfoto.
 8. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną ilość zdjęć.
 9. Jury powołane przez Organizatora dokona oceny zgłoszonych do konkursu zdjęć.
 10. Prace wybrane przez Jury zostaną opublikowane na http://empikfoto.pl, https://blog.empikfoto.pl, http://www.facebook.com/empikfotopl oraz http://instagram.com/empikfoto w dniu ogłoszenia wyników .
 11. Nagrodami w konkursie jest pięć pakietów 20-odbitkowych zdjęć z instagrama oraz do każdego pakietu dołączamy: mini-album foto, mini-poradnik „Lustrzanki cyfrowe” oraz egzemplarz archiwalny Digital Camera Polska. 20 odbitek zostanie wykonanych ze zdjęć nadesłanych drogą mailową przez osoby powiadomione o zwycięstwie.
 12. Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości 23 sierpnia 2013r.
 13. Laureaci zostaną powiadomieni o przyznanych nagrodach w terminie 10 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia w komentarzu na Instagramie, do ich zwycięskiego zdjęcia – napisanym przez użytkownika @empikfoto.
 14. Decyzje Jury Konkursu są ostateczne.
 15. Regulamin niniejszego konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej https://blog.empikfoto.pl/instafota-empikfoto-czyli-letni-konkurs-dla-uzytkownikow-instagrama/
Udostępnij:

1 comment

Zostaw komentarz