KONKURSY

Nagrody w Konkursie Fotograficznym Empiku.

Zastanawiacie się czy wziąć udział w tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego Empiku? Nie czekajcie! Do zakończenia konkursu zostało jeszcze tylko troszkę ponad  tydzień. Wybierzcie zdjęcia z kategorii Portret lub Fotografia ulicy i prześlijcie je do nas korzystając z formularza na stronie.

 

J5_SL_10_30_PD_frt34rNagrody w tym roku są wyjątkowo atrakcyjne. Za pierwsze miejsce w Kategorii „Portret” otrzymacie nagrody o łącznej wartości ponad 5 tys zł. Jest to nowość na rynku Aparat Nikon1 J5 o bardzo ciekawym Designie. Aparat wyposażony w ruchomy monitor LCD o przekątnej 3 cali, ma też rekordową szybkość fotografowania do 60 kl./s oraz możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Drugą nagrodą jest wyjątkowej klasy monitor Eizo CS240 o wartości ponad 3 tys zł! Model CS240 został stworzony dla fotografów i grafików – zarówno hobbystów-amatorów, jak i profesjonalistów. Wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje sprzętowe i programowe, jakich wymaga się od monitora graficznego, m.in. szeroką paletę barw, jednolitą jasność oraz oprogramowanie do kalibracji.CS240_f_screen

Drugie miejsce to Warsztat Akademii Nikona do wyboru w zależności od wygranej kategori Warsztat Portretu lub kurs street foto.  Drugą nagrodą za zaję próbnik kolorów Datacolor CHCKR, nieodzowne narzędzie dla profesjonalistów, a bardzo przydatne dla amatorów/zaawansowanych amatorów skracające bardzo znacząco czas postprodukcji (korekcji kolorystycznej wykonanych zdjęć). SCK100_SpyderCheckr_Lifestyle_01_highresZestaw zawiera: wzornik barw i  odpowiednie oprogramowanie.

Za zdobycie III miejscea w obu kategoriach otrzymacie Kalibrator Oraz dowolny kura Akademii Nikona.
Kalibrator do monitorów Datacolor Spyder5EXPRESS  jest przeznaczony do amatorskich zastosowań. Oprogramowanie, za pomocą podpowiedzi, przeprowadza użytkownika w automatyczny sposób przez cały proces kalibracji. Użytkownik ma możliwość kalibracji wszystkich typów monitorów.S5_with_USBplug-retouch

Nagrodą publiczności jest kurs Akademii Nikona.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają również bony na Fotoksiążki o wartości od 150 – 250zł oraz prenumeratę pisma Digital Camera.

 

Akademia_Nikona_white

EIZO---Logotypy-(horizontal)---color Datacolor_no_tagline_113011-Kopie  Nikon-logo

 

logo_DCP_black

Udostępnij:

Zostaw komentarz