KONKURSY

Nagrody w Konkursie Fotograficznym Empikfoto

Trwa 9. edycja Konkursu Fotograficznego Empikfoto. Zobacz, co możesz wygrać w tegorocznej odsłonie KFE i prześlij do nas swoje zdjęcia, na które czekamy do 18 września w 5 kategoriach: Portret, Podróże, Natura, Moda i Rodzina!

NAGRODA GŁÓWNA – Aparat Fotograficzny Nikon D5600 + obiektyw AF-P 18–55VR KIT

Konkurs Fotograficzny Empikfoto

Nagrodą główną w tej edycji Konkursu Fotograficznego Empikfoto jest cyfrowa lustrzanka Nikon D5600 z obiektywem AF-P 18–55VR KIT. Smukły, lekki aparat, który bez trudu możesz zabrać ze sobą nawet w dalekie podróże, by wykonywać jeszcze lepsze i zawsze ostre zdjęcia. Nikon D5600 świetnie radzi sobie nawet w warunkach słabego oświetlenia, a dla Twojej wygody ma także wbudowany interfejs Wi-Fi. To nie wszystko, bowiem tym aparatem możesz kręcić także filmy w jakości full HD, by łapać najpiękniejsze wspomnienia w ruchomej wersji!

2. MIEJSCE – Weekendy w hotelach Accor Hotels w całej Polsce

Konkurs Fotograficzny Empikfoto

Wakacje są stanowczo za krótkie i marzy Ci się wypad na weekend do innego miasta? Drugą nagrodą w Konkursie Fotograficznym Empikfoto są vouchery na weekend w wybranym hotelu takich marek, jak Novotel, Mercure, ibis, ibis Style i ibis budget. W kategoriach Portret, Moda, Natura i Podróże możesz wygrać voucher dla 2 osób dorosłych, a w kategorii Rodzina – voucher dla 2 osób dorosłych i dwójki maluchów. Każdy voucher obejmuje pobyt na dwie doby – dwa noclegi wraz ze śniadaniami.

3. MIEJSCE – Kursy Fotograficzne Akademii Nikona

Konkurs Fotograficzny Empikfoto

Kursy fotograficzne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się fotografii, zyskać nową wiedzę i umiejętności oraz poprawić swój warsztat. Dlatego właśnie nagrodą za trzecie miejsce w tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego Empikfoto są Kursy Fotograficzne Akademii Nikona. Dla początkujących świetnym wyborem będą dwa kursy: Kurs Podstaw Fotografii i Kurs Obsługi Lustrzanki Cyfrowej. Dla nieco bardziej zaawansowanych, którzy chcą zająć się reportażem lub kreacyjną fotografią, w której wykorzystuje się światło błyskowe – odpowiedni będzie Kurs obsługi lampy błyskowej. Ich zwieńczenie to wydruk własnego, odpowiednio wyedytowanego zdjęcia, czego Akademia Nikona uczy na kursach obsługi Lightrooma, edycji zdjęć w Photoshopie i kursie drukowania.

NAGRODA PUBLICZNOŚCI – Bony o wartości 500 zł na zakupy w empikfoto.pl

Konkurs Fotograficzny Empikfoto

Po raz kolejny przygotowaliśmy także nagrodę publiczności! Ta nagroda czeka na Autorów zdjęć, które otrzymają najwięcej głosów na stronie Konkursu Fotograficznego Empikfoto. Co to takiego? Bony do wykorzystania w serwisie empikfoto.pl przy zakupie dowolnych, spersonalizowanych produktów z Twoimi zdjęciami – odbitek, fotoksiążek, obrazów, kubków i wielu, wielu innych!

 

Chcecie wziąć udział w Konkursie Fotograficznym Empikfoto? Odwiedźcie stronę Konkursową:

 

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz