PORADNIKI

Kalendarz ścienny – jaki wybrać do biura, a jaki do pokoju?

Wraz z początkiem nowego roku, poza zakupem ubrań na wyprzedażach, poszukujemy także odpowiedniego kalendarza. Ci, którzy nie mogą funkcjonować bez kalendarza ściennego wiedzą, że powinien on być nie tylko praktyczny, ale również stanowić ozdobę wnętrza, w którym chcemy go zawiesić. Jaki kalendarz ścienny wybrać do domu, a jaki do biura? A może warto zaprojektować go samemu?

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do posiadania kalendarza, to przeczytacie dlaczego warto z niego korzystać tutaj. Wybierając odpowiedni kalendarz ścienny, warto wziąć pod uwagę miejsce, w którym będzie się znajdować. Ten w biurze powinien być bardziej elegancki, natomiast domowy może nam przypominać o ważnych chwilach z naszego życia 😊Podpowiadamy więc, jak za pomocą strony EmpikFoto samodzielnego zaprojektować kalendarz do biura, domu czy własnego pokoju.

Kalendarz do pokoju

Do Twojego pokoju z pewnością wchodzą jedynie bliskie Ci osoby. Jest to więc doskonałe miejsce na kalendarz z Twoimi zdjęciami. W szczególności tymi zabawnymi czy bardzo prywatnymi, jak np. fotografie ze wspólnej podróży z ukochanym. W takim kalendarzu możesz zaznaczyć również wszystkie ważne dla Ciebie rocznice, takie jak np. zawarcie znajomości z przyjaciółką, pierwszy pocałunek z chłopakiem lub zaręczyny. Masz swój ulubiony dzień, o którym chciałabyś pamiętać? Np. święto kina lub Dzień Kota? Kalendarz w Twoim pokoju może przypomnieć o każdej takiej dacie, nawet jeśli nie należy do oficjalnych świąt 😉 Wyjątkowe dla siebie dni możesz zaznaczyć w kalendarzu już na etapie jego tworzenia.

Kalendarz do salonu

Kalendarz w salonie może z powodzeniem pełnić funkcję organizera rodzinnego. Możecie zaznaczyć w nim dni wolne od szkoły oraz ferie. Z pewnością powinny się tutaj znaleźć także urodziny i ważne rocznice, jak np. ślub dziadków. Dzieci na bieżącą mogą również zaznaczać w takim kalendarzu ważne klasówki czy sprawdziany oraz wyjazdy na zieloną szkołę czy wycieczki. W ten sposób całej rodzinie będzie łatwiej zorganizować swój czas. Za jego pomocą możesz również przypominać o rodzinnych obiadach, aby nastoletni członkowie rodziny wiedzieli, kiedy mogą umówić się ze znajomymi, a kiedy powinni zostać w domu, aby spędzić czas z rodziną 😊 Jeśli kalendarz dodatkowo opatrzycie wspólnymi zdjęciami, będzie on piękną ozdobą salonu.

Kalendarz do biura

Taki kalendarz nie zawsze może zawierać prywatne zdjęcia czy daty urodzin najbliższych. Ale jeśli biurowa etykieta pozwala, możecie w nim zamieścić zdjęcia np. z podróży. Piękny widok czy smaczna potrawa z wakacji z pewnością pomogą Wam się zrelaksować lub dodadzą energii podczas wyczerpującej pracy. W takim kalendarzu możecie również zaznaczyć zaplanowany już urlop czy ważne terminy, jak np. koniec roku budżetowego, czy inne, istotne dla danej branży daty.

Dzięki personalizowanym kalendarzom od EmpikFoto w 2019 roku możecie korzystać z terminarza idealnie dopasowanego do Waszych potrzeb. Więcej pomysłów na kalendarze znajdziecie na stronie EmpikFoto.

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.