LIFESTYLE

Jakim typem imprezowicza jesteś?

Karnawał to czas zabawy i szaleństwa na parkiecie do białego rana. Warto więc wykorzystać te tygodnie na spotkania z przyjaciółmi, domówki i imprezy. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych rodzajów imprezowiczów. Do której grupy należysz? Sprawdź to koniecznie 😊

To ty zawsze podtrzymujesz rozmowę i dbasz o to, aby nikt się nie nudził? A może zajmujesz parkiet i nie pozwalasz, aby twoi przyjaciele przyrośli do krzesełek? Niezależnie od tego, którym z typów imprezowicza jesteś, życzymy ci szaleństwa do białego rana!

Tancerz

Ten typ to zdecydowany król parkietu! Jako pierwszy rusza w tango, jako ostatni wraca do domu. Nie potrzebny mu partner taneczny, równie dobrze radzi sobie solo, jak i w duecie. Kiedy DJ nie podziela jego upodobań muzycznych, nie robi z tego problemu! Przy pierwszej okazji podłącza do konsoli swoją muzykę. Do tej pory nie odgadnięto, skąd czerpie swoją siłę, gdy inni już dawno nie czują nóg. Drogie panie, jedno jest pewne – w towarzystwie takiego kolegi z pewnością będziecie potrzebować butów na zmianę!

Dowcipniś

Zawsze służy zabawną anegdotką ze swojego życia lub zasłyszaną gdzieś wśród znajomych. Z nim z pewnością nie będziecie się nudzić. Jeśli przy stole choć na chwilę zapadnie cisza, to dowcipniś bardzo szybko przypomni sobie historyjkę, którą może zabawić towarzystwo. Lubi się wygłupiać, a oglądając zdjęcia z imprezy poznacie go po zabawnych minach, które stroił do obiektywu.

InstaMaster

Impreza jeszcze nie zdąży się na dobre rozkręcić, a już na Instagramie znajdziecie wiele zdjęć z hashtagami #zabawa czy #imprezaroku z wami w roli głównej. W końcu żadne spotkanie towarzyskie nie będzie zaliczone, jeśli nie wstawi na swoją tablicę selfie z każdym z uczestników. InstaMaster nie rozstaje się z telefonem i nawet na parkiecie kręci filmiki i boomerangi, które później publikuje, oczywiście z odpowiednimi hasztagami. Jeśli po imprezie zorientowaliście się, że część waszych zdjęć jest rozmazana, to z pewnością profesjonalną fotorelację z imprezy znajdziecie na profilu tego znajomego (i to z odpowiednimi filtrami)!

Maruda

Z pewnością wśród waszych znajomych znajdziecie również i taką osobę. Rzadko kiedy jest zadowolony. Na każdej imprezie coś mu się nie podoba, a to za gorąco, muzyka za głośna, jedzenie za słone lub buty go obcierają. Często jako pierwszy wraca do domu, bo już jest zmęczony, a te trzy piosenki, które przetańczył kompletnie go wykończyły. Nie lekceważcie jednak marudy! To właśnie on da do zrozumienia towarzystwu, że czas wracać do domu, kiedy zobaczy wykończonego gospodarza.

Jeśli to wy w tym roku szykujecie imprezę karnawałową, to mamy dla Was kilka podpowiedzi, jak zrobić to dobrze – tutaj. 

Pamiętajcie też, aby wywołać fotografie z waszego karnawałowego szaleństwa, aby później uzupełnić album 😊

Udostępnij:

Zostaw komentarz