blog.empikfoto.pl

Jak zorganizować święta w pracy? Pomysły na prezenty dla współpracowników…

Aby wprowadzić do firmy nieco świątecznej atmosfery, zobowiązałeś się do organizacji Secret Santa, ale nie masz pomysłu na to, jak to zrobić i potrzebujesz uniwersalnych wskazówek? A może nadchodzą święta w pracy i szukasz prezentu dla współpracownika, o którym niewiele wiesz? Kupowanie upominku dla nieznajomego potrafi przysporzyć wiele problemów. Sprawdź nasze podpowiedzi!

Jak zorganizować święta w pracy?

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia wprawiają wszystkich w dobry nastrój. Warto to wykorzystać do poprawienia relacji w firmie i sprawienia pracownikom radości. Na szczęście nie trzeba wydawać na to zbyt dużo pieniędzy. Możliwości jest wiele. Możesz zorganizować, np.:

Oprócz wymiany upominków, dobrym pomysłem jest zaproszenie wszystkich na wspólną wigilię. Nic tak dobrze nie integruje, jak spędzenie trochę czasu razem.

Co kupić na prezent dla kolegi z pracy?

Jeśli zależy Ci na relacjach z innymi, nie możesz wybrać przypadkowego upominku. Jednak zakup trafionego prezentu na Secret Santa, może być trudny, zwłaszcza gdy z współpracownikiem nie łączą Cię zbyt bliskie relacje. Wtedy warto zdecydować się na uniwersalne, niepersonalizowane produkty z asortymentu Empik Foto, takie jak:

W dniu wymiany prezentów pamiętaj o tym, żeby zrobić wspólne zdjęcie, które zwieńczy starania całej grupy! To będzie świetna pamiątka, która będzie wywoływać uśmiech na twarzy wszystkich przez cały rok.

Zorganizowanie świąt w pracy może być świetną zabawą, a do tego doskonałą okazją do poznania innych i nawiązania głębszych relacji. Być może odkryjesz wśród współpracowników osoby o podobnych zainteresowaniach? Spróbuj i przekonaj się.

Exit mobile version