LIFESTYLE

Jak podziękować nauczycielowi?

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Z pewnością nasze pociechy są już myślami na wakacjach, na które tak długo czekały. Zanim jednak opuszczą szkolne mury, ich głowy, a nawet bardziej głowy ich rodziców, zaprząta ostatnia kwestia związana z zakończeniem roku szkolnego – prezent dla nauczyciela. Poniżej znajdziecie kilka propozycji na oryginalny upominek dla wychowawcy.

Polonistka

Nauczycielka języka polskiego z pewnością wiele czasu spędza na sprawdzaniu obszernych wypracowań czy rozprawek. Robi też wiele notatek dotyczących książek, uczniów czy tematów prac domowych. Z pewnością więc idealnym prezentem będzie notes, który pomieści obszerne notatki lub planner, który pomoże zorganizować szkolne dni. W Empik Foto macie możliwość spersonalizowania tego podarunku. Okładka ze zdjęciem całej klasy lub zabawnym napisem „Wyjmujemy karteczki” z pewnością będzie nie tylko pamiątką, ale również praktycznym podarunkiem. Jeśli dołączycie do niego przybory piśmiennicze (długopis lub pióro), to taki zestaw z pewnością będzie towarzyszyć nauczycielowi przez cały rok.

Pan od WF

Niejedno dziecko, z pełnym przekonaniem, na pytanie o ulubiony przedmiot w szkole wskaże wychowanie fizyczne. Nic dziwnego. To w końcu czas odpoczynku od zakuwania, możliwość wybiegania się i zabawy. Warto więc podziękować nauczycielowi za zaszczepienie miłości do ruchu i zdrowego stylu życia w naszym dziecku. Idealnym podarunkiem dla nauczyciela WF będzie więc koszulka! Jeśli zamieścicie na niej ulubiony cytat nauczyciela np. „No to rozgrzeweczka” czy inne złote myśli, to z pewnością taka koszulka będzie stanowić ulubiony element stroju nauczyciela.

Wychowawca

Jeśli cała klasa kończy pewien etap w edukacji i od kolejnego roku będzie uczęszczać już do nowej szkoły, to warto w szczególny sposób podziękować wychowawcy za wspólne lata. Najlepszym prezentem będzie ten personalizowany, który w każdej chwili przypomni mu o jego ulubionej klasie. Warto więc zastanowić się nad klasową kroniką. Możecie dodać zdjęcie każdego ucznia z osobna, razem z podziękowaniem i podpisem, a także załączyć zdjęcia ze szklonych wyjść, wycieczek czy akademii. Taka kronika, w formie fotoksiążki, będzie piękną pamiątką na lata.

Pani od plastyki

Nauczycielka od plastyki czy muzyki bardzo często ma ręce zajęte przez akcesoria plastyczne (kleje, kartony, farby, mazaki itp.) czy instrumenty muzyczne. Strzałem w dziesiątkę może więc okazać się personalizowana torba. Napis „Na tamburyny i cymbałki” czy „Torba na akcesoria prawdziwego artysty” z pewnością wywoła uśmiech na twarzy twórczej nauczycielki.

Nauczyciel informatyki

Jeśli nauczyciel od informatyki najwięcej czasu spędza… przed komputerem, a w trakcie lekcji z zapałałem odkrywa tajniki nowoczesnych technologii, to z pewnością najlepszym gadżetem dla niego będzie personalizowany pokrowiec na laptopa. Taki gadżet nie tylko zadba o intensywnie eksploatowany komputer, ale również  wywoła uśmiech na twarzy nauczyciela za każdym razem, kiedy na niego spojrzy. Możecie ozdobić go zdjęciami uczniów, zabawnymi komentarzami i wybranymi clipartami!

Więcej pomysłów na oryginalne podarunki dla nauczycieli znajdziecie tutaj. Wszystkie personalizowane prezenty  dostępne są na stronie Empik Foto.

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.