INSPIRACJE

Fotozeszyty – nowy produkt w Empik Foto

Utrwalanie pięknych momentów na fotografiach to tylko pierwszy krok w budowaniu wspomnień. Kolejnym jest wywoływanie zdjęć i segregowanie ich w albumach, aby mogły Ci towarzyszyć zawsze, kiedy zechcesz do nich wrócić. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich powstał nasz nowy produkt. Fotozeszyty mają miękkie okładki i nie kosztują wiele, a stanowią doskonałą formę prezentowania reportażów z przyjęć, imprez branżowych czy wakacji.

Fotozeszyty sprawdzą się zarówno jako forma segregowania rodzinnych zdjęć, jak również będą idealnym produktem dla osób prowadzących własną firmę i szukających ciekawego sposobu na zaprezentowanie swoich usług czy realizacji. Ze względu na to, że fotozeszyty możesz zaprojektować je samodzielnie – przy pomocy naszego intuicyjnego konfiguratora – sam decydujesz o ich ostatecznym charakterze. Ze swojej strony zapewniamy najlepszą jakość druku – zdjęcia będą ostre, wiernie odwzorowane w każdym detalu.

Co to jest fotozeszyt?

Inspiracją do powstania fotozeszytu była fotoksiążka – jeden z naszych flagowych i najchętniej wybieranych przez klientów produktów. Ta nowoczesna forma prezentowania zdjęć świetnie sprawdza się do przeglądania w warunkach domowych. Nie jest jednak na tyle kompaktowa i lekka, aby nadawała się do noszenia przy sobie.

To może być szczególnie ważne, gdy traktujesz nasz produkt jako portfolio swoich prac lub chcesz go sprezentować swoim bliskim.

Fotozeszyt:

  • dostępny jest w atrakcyjnej cenie,
  • występuje w trzech poręcznych formatach do wyboru: 15×20, 20×20 i 20×30,
  • ma miękką okładkę o gramaturze 200 g/m2,
  • ma giętkie strony o gramaturze 150 g/m2,
  • dostępny jest w różnych objętościach – od 14 do nawet 34 stron,
  • w całości jest projektowany przez ciebie – wybierasz zarówno układ zdjęć jak i decydujesz o wyglądzie okładki,
  • jest drukowany na wysokiej jakości papierze kredowym, co zapewnia wierne odwzorowanie fotografii i długą żywotność produktu z głębokim nasyceniem barw.

fotozeszyty 2

Zdjęcia, które tworzą fotozeszyt, mogą być układane w formie mozaiki, jako miniaturki lub zajmować całe strony. Wtedy są jeszcze lepiej wyeksponowane, każdy detal jest doskonale widoczny. Uwaga oglądających skupia się na newralgicznych punktach, które łatwo tu uwypuklić.

Dla kogo fotozeszyt?

Ofertę fotozeszytu przygotowaliśmy z myślą o osobach, które chcą utrwalać swoje prace i wspomnienia w tradycyjnej formie. Elektroniczne nośniki danych są pojemne i kompaktowe, ale nie dostarczają tylu emocji, co zdjęcia przeglądane na papierze.

Tradycjonalizm w nowoczesnym wydaniu – to najlepszy opis produktu, który mamy okazję Ci zaprezentować. Ofertę kierujemy szczególnie do:

  • osób, które chcą utrwalić swoje wspomnienia na kartach albumu lub sprezentować go bliskim osobom (np. uczestnikom wesela czy innego przyjęcia rodzinnego). Ze względu na niski koszt zakupu, możesz swobodnie zamówić nawet dużą liczbę albumów – okresowe promocje, jakie organizujemy na Empik Foto są dodatkową okazją do oszczędności,

  • klientów biznesowych, które chcą stworzyć profesjonalne portfolio swoich prac i mieć je zawsze przy sobie. Jesteś fotografem, grafikiem, malarzem? A może budujesz domy, układasz kostkę brukową, szyjesz ubrania lub zajmujesz się świadczeniem innych usług? Dzisiaj dobrze wykonane zdjęcia realizacji wraz z referencjami są najlepszym argumentem, jaki może przemówić za wybraniem właśnie Twojej firmy. Wykorzystaj ten potencjał i zleć nam przygotowanie kompaktowego, lecz profesjonalnego i estetycznego portfolio. Zaprojektuj je sam – wybierz zdjęcia, które najbardziej chcesz wyeksponować.

Fotozeszyt jest nowoczesną formą klasycznego albumu z wklejanymi zdjęciami. Jego przygotowanie jest ekspresowe, a wysoka jakość wykonania gwarantuje długie i satysfakcjonujące użytkowanie. Dzięki swojej niskiej wadze oraz miękkiej okładce, nadaje się do swobodnego przechowywania i przenoszenia. Z tego względu zdjęcia swoich bliskich możesz mieć zawsze przy sobie. Podobnie jak przykładowe realizacje prac, które wykonała Twoja firma. Tym samym papierowe portfolio okażesz każdemu, kto będzie zainteresowany zatrudnieniem Cię.

Masz własny pomysł na wykorzystanie fotoksiążki? Chętnie go dla Ciebie zrealizujemy!

Udostępnij:

Zostaw komentarz