TWOJE PROJEKTY

Co się dzieje z Twoim zamówieniem?

Dziś zabieramy Was na wycieczkę do Labu empikfoto! Dzięki zdjęciom będziecie mogli poznać drogę jaką przechodzą wszystkie zamówienia na odbitki!

Zapraszamy !

Gdy wysyłacie swoje zamówienie,  pliki ze zdjęciami trafiaja na serwery naszego Laboratorium w Sochaczewie (na zdjęciu znajduje się tylko niewielki fragment floty serwerowej empikfoto).  Serwerownia Labu jest pod stałą kontrolą niezastąpionego Działu IT.

Serwery automatycznie pobierają paczki z plikami na komputery zainstalowane przy maszynach fotograficznych. Zdjęcia pobierane są nawet w nocy, aby skrócić czas realizacji. Rano Laboranci otwierają po kolei zlecenia  w programie, w którym mają możliwość popracować nad jasnością i kolorami zdjęcia. Jeśli nie zażyczycie sobie inaczej, pracujemy nad każdym zdjęciem!

Po dokonaniu korekt Laboranci przekazują zdjęcia do wywołania.. Teraz swoje 5 minut ma nowoczesna i niezawodna maszyna Noritsu HD! Noritsu wywołuje odbitki segregując je zgodnie z zamówieniami. W każdej szufladzie znajdują się zdjęcia innego Klienta.

Laboranci w białych rękawiczkach odbierają zdjęcia z maszyny i pakują je w eleganckie pudełka empikfoto…

No chyba, że zamówicie formaty większe niż 15x21cm, wówczas zdjęcia pakowane są od razu do dużych solidnie wykonanych kopert!

Pomyłki praktycznie się nie zdarzają. Do każdego zamówienia drukowana jest etykieta z Waszymi danymi i informacjami o zamówieniu.

Nastepnie zdjęcia wkładane są  w sztywne pudełka do transportu i nabijane na kasę…

..skanowane w systemie, aby status zamówienia uległ zmianie, co spowoduje automatyczną wysyłkę maila do Was.

Odbitki są już gotowe, żeby wyjechać do Was! Codziennie nowa dostawa odbierana jest z Labu i rozwożona po salonach w całej Polsce. Każdego dnia zlecenia są też przekazywane firmie Kurierskiej UPS i Poczcie.

Za ok. 48 godzin będziecie mogli odebrać zdjęcia z najbliższego salonu, nie ponosząc kosztów przesyłki!
No chyba, że jeszcze nie złożyliście zamówienia na odbitki.. 😉 Jednak teraz, gdy już dokładnie wiecie „jak to działa”, zachęcamy do sprawdzenia na własnej skórze!

Zamawianie odbitek>

Udostępnij:

Zostaw komentarz