INSPIRACJE

6 sposobów na to, jak zachować wspomnienia z wakacji

Za oknem gorące słońce, piękna pogoda i wysoka temperatura. Taka aura zachęca do krótkich wycieczek i długich wyjazdów, na których dowoli możemy cieszyć się upalnym latem. Z całą pewnością robisz mnóstwo zdjęć, na których łapiesz letnie promienie słońca. Szukasz pomysłu, jak zachować wspomnienia z wakacji? Oto 6 naszych sposobów!

Odbitki w pudełku

Jeśli na wakacjach udało Ci zrobić naprawdę mnóstwo zdjęć, a Twój smartfon ledwie już mieści kadry z wyjazdów to idealnym pomysłem na ich zachowanie będzie pudełko pełne wspomnień. Wystarczy, że wywołasz odbitki (w naszej aplikacji możesz zrobić to bezpośrednio z telefonu i Twoich kont w mediach społecznościowych), a następnie umieścisz je w pudełku – np. drewnianym, które dowolnie ozdobisz. Pudełko DIY, które kryje jedynie wakacyjne zdjęcia to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wywołać ich dużą ilość, a potem oglądać je z grupą przyjaciół. A przecież do najfajniejszych wspomnień najlepiej wracać z najbliższymi, prawda?

Szukasz pomysłu na pudełko DIY z odbitkami? Sprawdź nasz pomysł!

Wakacyjna girlanda ze zdjęć

Chcesz codziennie spoglądać na ulubione zdjęcia z wakacji i nie chować ich na dnie szuflady? W takim wypadku wykonaj z nich letnią girlandę! Niżej znajdziesz sposób, jak ją przygotować, a do jej wykonania potrzebujesz jedynie zdjęć, długiego sznurka oraz ciekawych spinek. W tym wypadku polecamy odbitki w niedużych rozmiarach – np. najpopularniejszym 10×15 cm lub w formacie kwadratu o wymiarach 10×10 cm. Ten drugi możesz zamówić w naszym serwisie, jako InstaFoty – świetne rozwiązanie szczególnie dla fanek i fanów Instagrama.

Zobacz, jak zrobić girlandę ze zdjęć!

Tablica wspomnień

Tablica wspomnień, czyli tablica pełna Twoich najlepszych zdjęć z wakacji. Wykonując ją masz mnóstwo możliwości, bowiem poza fotografiami możesz wykorzystać także pocztówki przywiezione z najróżniejszych miejsc, plakaty, proste grafiki lub inspirujące cytaty (wszystko to możesz zaprojektować na empikfoto.pl, korzystając z naszych klipartów i gotowych czcionek). Wszystkie papierowe wspomnienia możesz przyczepić do tradycyjnej tablicy korkowej, czarnej tablicy kredowej, metalowej kraty, drewnianej płyty lub gdzie tylko zechcesz. Nie masz pomysłu? Odwiedź Pinterest.com i wpisz „memories board”.

Scrabookingowy album

Album DIY to świetny sposób nie tylko na zachowanie ulubionych wspomnień, ale także na prezent dla najbliższych, z którymi je dzielisz. Tworząc scrapbookingowy album możesz skorzystać z gotowych albumów z kieszonkami lub zdecydować się na papierowy notes, który w pełni spersonalizujesz. W takim „pamiętniku” możesz wykorzystać wszystko, co tylko przypomina Ci najfajniejsze momenty z wakacji – zdjęcia, pocztówki, ale również bilety, rezerwacje, a nawet piórka, niewielkie muszelki czy piasek z egzotycznej plaży. Album DIY możesz również tworzyć na bieżąco i codziennie dodawać do niego nowe wspomnienia. Marzysz o notesie podróżnika? W takim razie to pomysł idealny dla Ciebie!

Wakacyjna fotoksiążka

Podoba Ci się pomysł na stworzenie wakacyjnego, scrapbookingowego albumu, ale nie ufasz swojemu plastycznemu talentowi? W takim razie zaprojektuj letnią fotoksiążkę! Na empikfoto.pl możesz skorzystać z intuicyjnego edytora online, w którym gotowy do druku projekt stworzysz już nawet w 3 minuty. Czekają na Ciebie także specjalne wakacyjne szablony stworzone dla miłośników zwiedzania zabytków w najpiękniejszych stolicach Europy, prawdziwych globtroterów, którzy wyruszyli do najdalszych zakątków świata oraz tych, którzy cenią sobie spokojne wypady tuż za miasto.

Empikfoto.pl: Zdjęcia z wakacji

Wspomnienia w wersji MINI

W naszym serwisie pojawiła się także zupełna nowość, czyli Fotoksiążka MINI. Co to takiego? To Fotoksiążka w formacie 19×10 cm, w której pomieścisz aż 50 zdjęć, a każde z nich możesz wyrwać. Kapitalny pomysł na to, by przygotować zbiór najlepszych wspomnień, a potem podzielić się nim z najbliższymi, dodając na nich dedykację. Co więcej, co miesiąc będziemy proponować nowe okładki, więc MINI to świetny pomysł nie tylko na wakacyjny pamiętnik, ale także kronikę z całego roku!

Mamy nadzieję, że dzięki naszym pomysłom uda Ci się zachować najlepsze wspomnienia na cały rok. Letnie zdjęcia to doskonały sposób, by przypomnieć sobie słoneczne przygody, gdy za oknem zrobi się chłodniej, a z drzew zaczną spadać liście!

Udostępnij:

Zostaw komentarz