INSPIRACJE

Wakacyjny album, czyli gdzie wydrukować zdjęcia z wakacji i jak zachować wspomnienia

Mimo tego, że za nami dopiero połowa wakacji, to już teraz warto pomyśleć o stworzeniu albumów z tego słonecznego okresu! Latem pamięć naszego telefonu zapełnia się błyskawicznie – fotografujemy zapierające dech w piersiach widoki, olbrzymią wakacyjną porcję lodów, czy robimy selfie w nowym kostiumie kąpielowym. Warto więc skatalogować zdjęcia, zanim zacznie nam brakować miejsca na telefonie. 

Wszystkie piękne chwile chcemy uwiecznić na fotografiach. Te stopniowo wypełniają pamięć naszego urządzenia. Z początku nie chcemy słyszeć o tym, aby usunąć jakiekolwiek zdjęcie, nawet jeśli jest łudząco podobne do poprzedniego. Jednak w końcu jesteśmy zmuszeni „na szybko” pozbyć się kilkunastu fotografii, aby wykonać kolejne. Często taka selekcja pod wpływem chwili nie jest najlepsza i żałujemy skasowanych zdjęć. Warto więc na bieżąco porządkować nasze foldery i poświęcić wolne popołudnie na skatalogowanie zdjęć i wydrukowanie odbitek

Album ze zdjęciami

Skopiuj wszystkie zdjęcia z telefonu na komputer. Teraz będziesz mogła, w wolnej chwili, dokonać selekcji, a fotografie nie będą już zajmować cennego miejsca w pamięci telefonu. Skasuj zdjęcia o słabej jakości, rozmazane czy powtarzające się. Z pozostałych wybierz te, które chciałabyś uwiecznić w albumie. Możesz przygotować go sama albo kupić gotowy. A może zdecydujesz się na drewniane pudełko przeznaczone do przechowywania zdjęć? Zobacz też jak w inny sposób możesz oryginalnie eksponować swoje fotografie. Dzięki Empik Foto drukowanie zdjęć z wakacji to czysta przyjemność! Możesz wybierać pośród różnych formatów – od odbitek XXL po te kwadratowe. Warto również zwrócić uwagę na absolutną nowość w postaci retro zdjęć, które wyglądają wyjątkowo także poza albumem np. wetknięte przy ramie lustra czy przypięte do tablicy korkowej.   

Postaw na kreatywność!

Jeśli nie możesz pochwalić się zdolnościami plastycznymi albo nie masz czasu, to koniecznie zaprojektuj fotoksiążkę z wakacji. Kreator Empik Foto może sam uzupełnić zdjęcia, a spośród dziesiątek gotowych szablonów z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Masz pomysł na idealną fotoksiążkę? Postaw na totalny indywidualizm oraz kreatywność i koniecznie sama zaprojektuj wszystko od początku do końca! Szablony, tła, układ stron, podpisy i komentarze… Brzmi super? 😊 Taki album ze zdjęciami przyda się, aby zachować wspomnienia z egzotycznych wakacji, górskich wypraw czy wymarzonych city breaków! Możesz również przygotować pamiątki dla najbliższych – pierwsza wyprawa ukochanego wnuka z pewnością będzie pięknym upominkiem dla dziadków 😊

Jeśli wiesz już, jak oprawisz swoje wakacyjne wspomnienia, to zajrzyj na stronę Empik Foto i zobacz, jakie odbitki najlepiej sprawdzą się do tego celu. Poza formatem możesz również wybierać różne papiery i wykończenia zdjęć. Na pewno znajdziesz coś, co będzie pasować do Twojej wizji! 

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.