INSPIRACJE

Pomysły na świąteczne prezenty dla dziadków

Poszukujecie pomysłów na prezent pod choinkę dla dziadków? Czegoś wyjątkowego dla babci i czegoś specjalnego dla dziadka? Zapomnijcie o kolejnej parze skarpetek i rękawiczek, bo przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji na wzruszające i pełne emocji prezenty! Sprawdźcie koniecznie!

Fotoksiążka dla dziadków – prezent pełen wspomnień

Fotoksiążka to doskonały prezent na Święta dla babci i dziadka. Choć mnóstwo radości sprawi im przede wszystkim Wasza wizyta, to jednak warto przecież podarować im coś naprawdę wyjątkowego. Coś, co sprawi, że poczują się docenieni i bardzo dla Was ważni. W naszym serwisie możecie przygotować fotoksiążkę już w kilka minut – wystarczy, że wybierzecie odpowiednie zdjęcia, a następnie zdecydujecie się na jeden z dostępnych szablonów. Przygotowaliśmy motywy specjalnie z myślą o dziadkach, którzy docenią przede wszystkim eleganckie, gustowne prezenty, które wręcza się prosto z serca. Czekają na Was przepiękne obramowania, delikatne ramki do zdjęć, mnóstwo klipartów oraz najróżniejsze czcionki, dzięki którym możecie w pełni spersonalizować historię złożoną z Waszych wspomnień.

Fotokalendarz – wspólny prezent dla babci i dziadka

Fotokalendarz to równie dobry pomysł na prezent dla dziadków. Na każdej stronie możecie dodać ulubione zdjęcia lub przygotować z nich kompozycję, wykorzystując gotowe szablony, ramki i układy obrazów. To jednak nie wszystko, bowiem w naszym edytorze możecie także zaznaczać ważne dla Was święta, rodzinne okazje i wyjątkowe daty. Choć babcia i dziadek z całą pewnością pamiętają o każdej z nich to będzie im niezwykle miło, jeśli w kalendarzu zaznaczycie także święta, które są istotne przede wszystkim dla nich. Na empikfoto.pl znajdziecie fotokalendarze w różnych formatach – w tym także bestsellerowe formaty 20x30cm oraz 30x40cm.

Szukasz pomysłów na prezent dla najbliższych? Zobacz inne posty na naszym blogu i daj się zainspirować!

15 pomysłów na prezenty na Święta

Pomysły na prezent dla rodziców

Pomysły na prezent dla zakochanych

Pomysły na prezent dla dziecka

Pomysły na prezent dla przyjaciół

Dlaczego warto dzielić się wspomnieniami?

Kubek z Waszym zdjęciem, czyli miłe chwile w prezencie dla dziadków

Jeśli chcecie wręczyć babci i dziadkowi osobne podarunki to doskonałym pomysłem na prezent dla dziadków będą fotokubki z Waszymi zdjęciami. Oczywiście możecie zdecydować się na wykorzystanie samych fotografii, ale przygotowaliśmy coś specjalnego z myślą o seniorach. Czekają na Was gotowe szablony z napisami i dedykacjami dla babci i dziadka oraz mnóstwo klipartów, którymi możecie ozdobić swoje projekty. A jeśli chcecie, aby kubek był nie tylko spersonalizowany, ale i bardzo, bardzo oryginalny – koniecznie sprawdźcie kubki z łyżeczką lub magiczne kubki, na których zdjęcie pojawia się dopiero wtedy, gdy w środku znajdzie się gorący napój!

Koszulka ze zdjęciem – prezent dla dziadków

To prezent dla dziadków z ogromnym poczuciem humoru, ale przecież tego im nie brakuje, prawda? W naszym serwisie czekają koszulki w najróżniejszych rozmiarach i kolorach, do których projektowania możecie wykorzystać swoje ulubione zdjęcia. Poza fotografiami – jak zawsze – czekają na Was gotowe szablony, układy, napisy i kliparty, by zaprojektowany t-shirt był wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju!

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.