KONKURSY

Wielki konkurs urodzinowy!

Świętuj 10. urodziny empikfoto.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania m.in. wycieczka o wartości 5 000zł oraz lustrzanka i kompakty Fuji. W tym roku obchodzimy 10. rocznicę powstania naszego seriwsu! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek: aplikacje mobilną do wywoływania zdjęć, konkurs fotograficzny! Na naszym fanpage’u empikfoto.pl, wystartował wielki konkurs urodzinowy „Podróże w obiektywie”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody o wartości ponad 12 tys. złotych!

Zapraszamy wszystkich do udziału w urodzinowym konkursie fotograficznym „Podróże w obiektywie”, rozgrywanego na naszym fanpage’u. Każdy, kto za pomocą aplikacji konkursowej empikfoto.pl prześle zdjęcie z podróży, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 12 tys. zł:

MIEJSCE I – voucher o wartości 5 000zł upoważniający do zakupu dowolnej wycieczki w serwisie empiktravel.pl, aparat FUJI  X-A1 + obiektyw 16-50mmo wartości ok. 2000zł, kosz słodkości od Chocolissimo o wartości 1000zł, bony na dowolne produkty w sklepach chocolissimo.pl oraz czekoladowytelegram.pl o łącznej wartości 500zł, roczna prenumerata Digital Camera Polska

MIEJSCE II – aparat FUJI SL260 o wartości 580zł, kosz słodkości od Chocolissimo o wartości 900zł, bony na dowolne produkty w sklepach chocolissimo.pl oraz czekoladowytelegram.pl o łącznej wartości 300zł, roczna prenumerata Digital Camera Polska.

MIEJSCE III – aparat FUJI SL260 o wartości 580zł, kosz słodkości od Chocolissimo o wartości 800zł , bony na dowolne produkty w sklepach chocolissimo.pl oraz czekoladowytelegram.pl o łącznej wartości 200zł, roczna prenumerata Digital Camera Polska.

 

Zgłoszenia przyjmowane są w aplikacji konkursowej: http://empikfoto.lubieapps.pl/tab/

Konkurs trwa od 10 do 23 września 2014 r.

 

Partnerami konkursu z okazji 10. urodzin empikfoto.pl są: empiktravel.pl, Fujifilm Polska, Chocolissimo oraz Digital Camera Polska.

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.