INSPIRACJE

Walentynkowe upominki – czasu coraz mniej!

Święto Zakochanych na stałe zagościło już w naszej rzeczywistości. Może i nie jest to nasza własna tradycja. Jednak trzeba przyznać, że przeszczepiona do Polski ok. 20 lat temu, przyjęła się świetnie. Bo kto nigdy nie był zakochany? Kto nie chciał wtedy obsypywać Wybranki lub Wybranka podarunkami? Walentynki to przede wszystkim święto czułych gestów – i chociaż nie powinniśmy się do nich ograniczać od święta, to są doskonałym pretekstem do zadbania o uczucia i ich okazywanie.

W empikfoto.pl doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że o idealny prezent walentynkowy nie jest łatwo. Nie każdy może pozwolić sobie na diamentową kolię, trudno też kolejny rok z rzędu wręczać Ukochanej / Ukochanemu ten sam, sztampowy, podarunek – krawat, różę czy czekoladki… A tym trudniej jest wybrać coś sensownego, jeśli odkładamy zakup podarunku na ostatnią chwilę.

Warto zaplanować wcześniej, co chcemy ofiarować temu Komuś. Doskonałym pomysłem są prezenty ze zdjęciem. Dają szansę na ofiarowanie rzeczy wyjątkowej, w pełni spersonalizowanej, po prostu jedynej w swoim rodzaju.

Empikfoto ma wiele pomysłów na taki prezent.

Fotopuzzle, które mogą przedstawiać Was oboje. Ułożone już zdjęcie można później oprawić w ramy i zawiesić na ścianie, jako symbol Waszego związku, który składa się z wielu elementów. Bardzo poetycki prezent, prawda?

Fotoksiążka przedstawiająca Waszą historię, może być wzruszającym zapisem wspólnych chwil, podróży, imprez czy choćby spacerów. Może być tym, do czego będziecie wracać rok po roku z coraz większą nostalgią. Trudno o prezent bardziej ponadczasowy i trwały – w końcu papier jest wieczny a książki nigdy się nie starzeją…

Fotokalendarze HD z oferty empikfoto.pl można zaprojektować począwszy od dowolnego miesiąca – dlatego nie musisz martwić się, że stracisz cały styczeń! Każdy miesiąc będzie rozpoczynał się zdjęciem Twoim i Twojej Ukochanej lub Ukochanego. Taki kalendarz także może stanowić pamiątkę – możecie zaznaczać w nim daty ważne dla Was w 2014 roku.

Inne fotoprezenty:  kubeczki ze zdjęciem, maskotki i przytulanki. Można zaprojektować je w parę chwil, nawet ze średniej jakości zdjęcia. A są długowieczną i unikalną pamiątką.

Warto zapoznać się z naszą ofertą Walentynkową, zapraszamy serdecznie. Zajrzyj koniecznie do naszej zakładki z promocjami. Znajdziesz tam ciekawe oferty i baaardzo atrakcyjne rabaty.

Pamiętaj jednak, że wykonanie fotoprezentu musi trwać – musimy zadbać o jakość wykonania. Dlatego przygotowaliśmy małą ściągawkę z datami, w których trzeba się zmieścić, by otrzymać zamówiony fotoupominek na czas!

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.