LIFESTYLE

Spotkania z Akademią Fotografii: Fotografia Kreacyjna w Reklamie! Empik Junior 29.11.2012

Kto nie uczestniczył w październikowych Warsztatach z fotografii fashion, glamour i beauty prowadzonych przez Wojtka Bąkiewicza, niech żałuje!
Było naprawdę super! Jeśli jeszcze nie wiedzieliście fotorelacji, zapraszamy do obejrzenia>

Tym razem zobaczymy się w Juniorze w czwartek 29 listopada. Akademia Fotografii i Empikfoto.pl zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach na temat fotografii kreacyjnej w reklamie z Tomkiem Albinem – wykładowcą Akademii Fotografii.

Więcej na temat spotkania przeczytacie poniżej.  Do zobaczenia!

Gdzie leży granica pomiędzy rzemiosłem, a artyzmem. Na ile fotograf reklamowy może pozwolić sobie na dowolność interpretacji. Jaki wpływ na karierę mają projekty autorskie oraz promocja. Jak wygląda dzień z pracy fotografa reklamowego, gdy nie fotografuje. Czy jest to praca dla indywidualistów?

Zapraszamy do przesyłania własnych zdjęć, które będzie można skonfrontować ze spojrzeniem profesjonalisty. Zdjęcia można przesyłać na adres [email protected] w tytule wpisując KREACJA. Wybrane fotografie zostaną poddane analizie i posłużą jako przykład podczas wykładu.

Tomek Albin

Rocznik 1981. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Specjalizuje się w fotografii reklamowej, krajobrazowej, nocnej, martwej naturze. Jego prace otrzymały wiele międzynarodowych nagród, m.in. Still Life Selected Views 2008 i 2009; wspólnie z agencją Saatchi & Saatchi: KTR – srebro za kampanię ZSRR w 2010, KTR – srebro i brąz za kampanię Makatka w 2009 r., Epica – brąz, KTR – złoto w 2008 za projekty Ariel Color i Ariel White. Reprezentowany przez agencję Shootme Photographers & Production. Realizował kampanie reklamowe m.in. dla: Audi, Volvo, Mercedes, Renault, Toyota, General Motors, Netia, Bank Millenium, PKO SA, Playboy, Cadbury Wedel, Procter&Gamble, Braun, Gillette. W 2011 wystawiał swoją autobiograficzną serię fotografii krajobrazu Auto Fire w trzech galeriach w Polsce: Rondo Sztuki w Katowicach, DAP w Warszawie, i słynna Pauza w Krakowie. Ponad to od kilku lat współpracuje ze specjalistami od technologii CGI tworząc jedne ze swoich najbardziej znanych fotografii, np. Syrena Sport. Wykłada na Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie.

Prowadzący: Tomek Albin
29.11.2012 (czwartek), godz. 18.00 – 20.00
Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

www.akademiafotografii.pl
www.empikfoto.pl
www.tomekalbin.com

Udostępnij:

1 comment

  1. Luella U. Mercer 13 czerwca, 2013 at 09:42 Odpowiedz

    Akademia Fotografii i Empikfoto.pl zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach na temat fotografii kreacyjnej w reklamie z Tomkiem Albinem – wykładowcą Akademii Fotografii. Gdzie leży granica pomiędzy rzemiosłem a artyzmem. Na ile fotograf reklamowy może pozwolić sobie na dowolność interpretacji.

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.