TWOJE PROJEKTY

Okazje Czwartkowe

Od dziś czwartek w empikfoto.pl będzie inny niż pozostałe dni tygodnia.  Będzie dniem wyjątkowych okazji! Z założenia okazje czwartkowe mają być prawdziwą ucztą cenową!

Co tydzień zaproponujemy bardzo atrakcyjną promocję, która będzie trwała tylko jeden dzień.  Dokładnie 24 godziny, od północy do północy.
Postaramy się, aby za każdym razem promocją objęty był inny produkt, jednak nie zdradzimy wcześniej planów promocyjnych. Decyzja zapadnie w ostatniej chwili, dlatego śledźcie uważnie naszą stronę i bloga, zwłaszcza w czwartki!

W tym tygodniu okazje czwartkowe  dotyczyć będą Powiększeń w Linii Premium: przy zamówieniu minimum 5 sztuk w formacie 15×21, 20×30, 30×40 lub 30×45 otrzymacie 50% rabatu! To wyjątkowo korzystna promocja. Polecamy!

 

Dziś rozpoczynamy również promocję na fotoobraz w formacie 60×80 w cenie 85zł + 15zł za otwarcie sesji. Ta promocja potrwa nieco dłużej –  do 16 października. Gdzie powiesicie swój fotoobraz?

Udostępnij:

6 comments

  1. kacha 18 lipca, 2012 at 11:56 Odpowiedz

    może jakaś promocja na zdjęcia mniejszego formatu?
    mam bardzo dużo zdjęć do wywołania ale mój album zmieści tylko zdjęcia na format 9 – 13….kiedyś były takie fajne promocje ….bodajże zdjęcie za 14 czy 12 gr?….taka propozycja była by dla mnie kusząca….zresztą nie jestem wybredna bo korzystam stale z waszych wszelkich promocji….ale…zostało mi jedynie zapełnić ten miły album który dostałam jako prezent…

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.