LIFESTYLE

Targi Książki Dziecięcej PRZECINEK I KROPKA

Już jutro startuje Pierwsza Edycja Targów Książki Dziecięcej PRZECINEK I KROPKA! To pierwsze tak wielkie święto najmłodszych czytelników, które trwać będzie przez cały weekend 8 i 9 kwietnia. Na maluchy czekają najlepsze tytuły z literatury dziecięcej, ulubieni bohaterowie, kreatywne warsztaty i cała masa atrakcji! Sprawdźcie!

Chcecie wiedzieć więcej?
Dołączcie do wydarzenia
na FACEBOOKU!

Wraz z empik gorąco zapraszamy na Pierwszą Edycję Targów Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka. To wielkie święto zorganizowane specjalnie dla najmłodszych czytelników, którzy przez cały weekend 8 i 9 kwietnia będą mieć okazję spotkać autorów swoich ulubionych bajek i powieści, przeżyć niesamowite przygody ze znanymi bohaterami książek dla dzieci, poznać największe sekrety literatury oraz wziąć udział w inspirujących warsztatach. Przez 2 dni na 5 scenach, maluchy będą mogły przenieść się do magicznego świata fantazji, zaś Wy Drodzy Rodzice będziecie mogli zakupić najciekawsze tytuły, kreatywne zabawki i designerskie produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pierwszego dnia Targów Przecinek i Kropka, o godz. 13:00, odbędzie się uroczystość wręczenia nagrody w konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka 2016.

Głównymi atrakcjami Targów będą spotkania z autorami książek oraz warsztaty prowadzone przez znanych i lubianych ilustratorów i designerów. Odwiedzający spotkają m.in. Andrzeja Maleszkę, Michała Rusinka, Dorotę Sumińską, Cezarego Harasimowicza oraz Justynę Bednarek, a dzieciaki będą mogły wziąć udział m.in. w warsztatach fotografii cyfrowej, tworzeniu lalek teatralnych, rozwiązywaniu zagadek ze Stumilowego Lasu, warsztatach Art & Craft, warsztatach „Harry Potter” i wielu, wielu innych atrakcjach.

Na Targach spotkacie także nas! Mamy dla Was niespodziankę i będziemy czekać z naszą FotoBudką!

WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST BEZPŁATNY

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy, których możecie dokonać pod adresem warsztaty@empik.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać dzień, nazwę warsztatów oraz imię oraz nazwisko dziecka. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, ale wydarzenia na scenie są otwarte i nie trzeba się na nie zapisywać.

Chcecie wiedzieć więcej?
Dołączcie do wydarzenia
na FACEBOOKU!

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.