LIFESTYLE

Spotkania z Akademią Fotografii: Warsztaty z fotografii fashion, glamour i beauty

Uwaga, uwaga! Ważna informacja dla osób przebywających w Warszawie  24 października.   Tego dnia odbędzie się wydarzenie, którego nie możecie przegapić! Poniżej wszystko się wyjaśni.

 

Akademia Fotografii i Empikfoto.pl zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach z fotografii fashion, glamour i beauty z Wojtkiem Bąkiewiczem. Dowiecie się na nich jakie są różnice pomiędzy wymienionymi rodzajami fotografii, jakie znaczenie ma sprzęt, stylizacja, make-up oraz postprodukcja. Jak ważne jest światło jako środek wyrazu opisujący ekspresję zdjęć modowych.

Zapraszamy do przynoszenia własnych zdjęć, które będzie można skonfrontować ze spojrzeniem profesjonalisty. Zdjęcia można również przesyłać na adres [email protected] do 19.10.2012, w tytule wpisując FASHION. Wybrane fotografie zostaną omówione i posłużą jako przykład podczas wykładu.

Wojtek Bąkiewicz
Rocznik 1968, kształcił się w dziedzinach sztuk plastycznych, muzyki i medycyny. Po studiach zajął się fotografią traktując ją jako powołanie i zawód. Za równie ważne uznaje w fotografii warsztat, jak i umiejętność stworzenia relacji z modelką. Jego klientami byli m.in.: CKM, Cosmopolitan, Dlaczego, Carry, Playboy, Esquire, Gala, Logo, Fiat, Machina, Nokia, Pani, Pierre Cardin. Wykłada na Akademii Fotografii.

Warsztaty z fotografii fashion, glamour i beauty
Prowadzący: Wojtek Bąkiewicz
24.10 (środa) godz. 18.00
Empik Junior
ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

bakiewicz.com
akademiafotografii.pl
empikfoto.pl

Udostępnij:

7 comments

    • agata/empikfoto 17 października, 2012 at 07:03 Odpowiedz

      Ja przygotowałabym się raczej na słuchanie i oglądanie. Warunków na sesję zdjęciową nie będzie, ale jestem przekonana, że wyniesiesz z warsztatów duże pokłady wiedzy.. z resztą mam nadzieję, że napiszesz nam o swoich wrażeniach 🙂 Do zobaczenia!

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.