KONKURSY

Wyniki Konkursu Urodzinowego!

Miło jest dostawać prezenty urodzinowe. Zwłaszcza wykonane samodzielnie  🙂 Dziękujemy Wam za wszystkie zdjęcia!

Werdykt Jury jest taki:

Nagrodę główną w postaci książki Michaela Freemana „Wizja Fotografa”, mini albumu na odbitki z okładką Anne Geddes oraz płyty z muzyką i kodu rabatowego na odbitki 30×40 otrzymuje Maciej Blum, za zdjęcie pod tytułem Fajerwerki. GRATULACJE!

Fajerwerki, fot. Maciej Blum

Poniżej prezentujemy osiem nagrodzonych prac. Autorzy otrzymają mini albumy na odbitki z okładką Anna Geddes, płyty z muzyką
oraz kody rabatowe na 8 odbitek w formacie 30×40 Gratis, przy zamówieniu minimum 15 zdjęć. Gratulujemy!

fot. Justyna Zakrzewska

Komentarz Autora: Ja świętuję 8. urodziny Empikfoto.pl korzystając z promocji urodzinowych i szalejąc z odbitkami. Ciągle brakuje mi czasu, żeby wybrać i wywołać zdjęcia, a teraz jest ku temu doskonała okazja:-) Sto lat!

fot. Klara Wójcik

fot. Kamila Neuman

fot. Dominika Olszewska

Komentarz Autora: Fotografem dobrym nie jestem, ale za to kucharką tak. I dlatego z okazji 8 urodzin  empikfoto.pl przygotowałam dla redakcji tort kanapkowy. Zajęło mi to dokładnie 8 godzin, a konsumpcja 8 minut. 

fot. Irena Icikowska

Komentarz Autora: Świętuję korzystając z rewelacyjnych urodzinowych promocji – jak zresztą widać w załączeniu:-)

fot. Katarzyna Madej

fot. Anna Golonka

Komentarz Autora: Oto mój skromy upominek z okazji Waszych urodzin:) wszystkiego dobrego:)

fot. Izabella Harazim

Wszyscy uczestnicy otrzymają od nas kody rabatowe na 8 darmowych odbitek 30×40 przy zamówieniu 15 zdjęć. Kody  zostaną wysłane mailem w ciągu najbliższych 7 dni.
Wszystkie nagrody rzeczowe zostaną wysłane pocztą lub kurierem w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania adresu korespondencyjnego.

Udostępnij:

6 comments

 1. olaf_s 2 sierpnia, 2012 at 18:49 Odpowiedz

  Temat „pokaż jak świętujesz” mija się kompletnie ze zdjęciem numer 1 – chyba jakieś miasto świętuje nowy rok, a nie ktoś Wasze urodziny.

  Mięsny jeż już był w pamiętnikach z wakacji… jak potraficie korzystać z internetu to znajdziecie to zdjęcie na innych stronach z dość dawną datą publikacji – więc nie łudźcie się, że to dla Was zrobiony 🙂

  Podskakująca pani.. no super! widać że się cieszy i że empikfoto…

  Pani z kwiatkiem to śmiech na sali, wejdźcie na FB lub na NK – tam są miliony identycznych fotek, różnią się jedynie twarzą i czasem kwiatkiem -bezcenne.

  Dzieciaki prześwietlone zwykłym kompaktem ale pomysł i wykonanie o niebo lepsze od powyższych. Autor kadru powinien dostać książkę pierwsze kroki w photoshopie, napewno by zaowocowało w przyszłości.

  teraz pewnie usuniecie ten komentarz, ponieważ jest niezbyt wygodny.
  nie mam nic przeciwko, ważne że znacie zdanie innych.

  dziękuję teraz sam sobie, że nic Wam nie wysłałem – nie miałbym szans przy firewerkach z mostu we wrocławiu..
  http://plfoto.com/zdjecie,architektura,100-lat,2191260.html – jaka szkoda że to nie Wam laureat (zawodowy fotograf) życzył 100 lat na zdjęciu „niby dla Was”.

  a teraz moja kolej.
  tym razem życzenia 100lat ale od serca… ode mnie, a nie od zawodowca wśród amatorów dla mostu Grunwaldzkiego.

  • agata/empikfoto 2 sierpnia, 2012 at 19:23 Odpowiedz

   Olaf,
   Dziękujemy za Twój komentarz. Jest w nim wiele racji. Nigdy nie usuwamy komentarzy (poza spamem).
   Jeśli przeczytałbyś regulamin wiedziałbyś, że w konkursie mogła wziąć udział każda osoba fizyczna. Dopuściliśmy więc udział profesjonalistów i nie sprawdzaliśmy Autorów pod tym kątem.
   Ogłosiliśmy również, że przyznamy 1 nagrodę główną i 8 nagród mniejszych i nie zmieniamy deklarowanych wcześniej postanowień. Wybieraliśmy spośród prac: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150995039416094.426716.185491146093&type=1
   Jeśli chciałbyś przedstawić nam swoje typy, chętnie je poznamy.
   Zdajemy sobie sprawę, że zdjęcie Macieja nie zostało wykonane specjalnie dla nas, jednak wyróżniało się z reszty prac poziomem i w bezpośredni sposób nawiązywało do tematu urodzinowego. Przy wyborze zdjęcia z mięsnym tortem zadecydował ciekawy komentarz, co wydaje się oczywiste. Samo zdjęcie, co nawet sugeruje Autorka, pozostawia wiele do życzenia. W konkursie chodziło głównie o dobrą zabawę. Dodatkowo prace nie są przedstawione wg. hierarchii. Wszyscy oprócz Macieja otrzymają bowiem takie same nagrody. Mamy nadzieję, że udało nam się wyjaśnić nasz wybór. W przyszłości serdecznie zapraszamy do udziału w naszych konkursach!
   Bardzo żałujemy, że nie wysłałeś nam swojego zdjęcia.

   Dziękujemy za życzenia.

 2. Maciej Blum 3 sierpnia, 2012 at 11:45 Odpowiedz

  Drogi Olafie,
  Otóż w odpowiedzi na Twoje zastrzeżenia odpowiadam jako osoba wywołana do tablicy:
  Po pierwsze NIE jestem zawodowym fotografem tylko amatorem. To że dużo fotografuję nie oznacza, że robię to zawodowo. Ot jest to moje hobby.
  Odnośnie poziomu prac…. Cieszę się, że moje zdjęcie się wyróżnia, ale to świadczy tylko i wyłącznie o tym,m że samo kupno aparatu nie zrobi z ciebie kogoś, kto potrafi zrobić zdjęcia (Przepraszam – nie chcę urazić nikogo, ale zrobienie zdjęcia, to nie tylko wciśnięcie spustu).
  W odpowiedzi kolejny zarzut: Zdjęcie przedstawia fajerwerki, a tu zaprezentowałem jako świętowanie urodzin. Co prawda nie zostało zrobione dokładnie z tej okazji, ale też nie musiało.
  A na koniec pozwolę sobie na personalny przytyk. Wydaje mi się, ze jesteś najbardziej rozżalony tym, że nawet nie dałeś sobie szansy wysyłając jakiekolwiek zdjęcie.
  Powiem tak: próbuj, próbuj – w końcu Ci się uda.
  Życzę samych sukcesów i dobrego światła.
  ps. w internecie mam jeszcze wiele innych galerii fotograficznych – czy to robi ze mnie zawodowca ?
  Maciek

 3. sylvia 27 sierpnia, 2012 at 09:31 Odpowiedz

  Witam ! Mam pytanko dotyczące wieczorku z fotografią 🙂
  Czy będzie podsumowanie dotyczące fotografii sportowej?
  Bardzo lubię takie zdjęcia 🙂
  Pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.