KONKURSY

Promocje i Konkurs Urodzinowy empikfoto.pl!

W lipcu świętujemy urodziny empikfoto.pl. Z tej okazji codziennie, od 23 lipca do 30 lipca 2012,  będziecie mogli skorzystać z innej promocji!

Każdego dnia promocją zostaną objęte produkty z innej kategorii. Zaczynamy od odbitek. Dziś możecie otrzymać 8 odbitek 20×30 w prezencie, zamawiając 15 zdjęć lub zamówić pakiet 200 odbitek w cenie 130 65zł. Jutro dzień z fototapetami! Będziecie mogli kupić je do 30zł taniej!
W środę zaproponujemy fotoksiażki w niższych cenach. W czwartek obniżeniu ulegną ceny kubków. Jeśli chcielibyście zamówić taniej obrazy, zapraszamy w piątek.  Sobota będzie dniem z formatami XXL. Niedziela to promocja na kalendarze, a przyszły poniedziałek… hm.. szaleństwo! Wszystkie wyżej wymienione promocje będą aktywne przez cały dzień! Jak świętować, to świętować! 🙂

Poznajcie szczegóły akcji urodzinowej: empikfoto.pl/Urodziny_empikfoto.pl.html

To jednak nie wszystko! Dodatkowo, specjalnie dla Czytelników bloga rozpoczynamy urodzinowy konkurs!

Pokażcie nam jak świętujecie 8 urodziny empikfoto.pl.  Na zdjęcia czekamy do 30 lipca, do godziny 23:59, pod adresem [email protected]
Regulamin konkursu znajdziecie tu:  Regulamin Konkursu Urodzinowego>

Nagrody są bardzo atrakcyjne. 🙂

Nagroda główna to książka „WIZJA FOTOGRAFA. Jak czytać i rozumieć wspaniałe zdjęcia” Michaela Freemana, mini album na odbitki z okładką Anne Geddes i płyta z muzyką.
Kolejnych 8 najlepszych prac nagrodzimy mini albumami na odbitki z okładką Anna Geddes i płytami z muzyką
Każdy Uczestnik konkursu otrzyma 8 odbitek w formacie 30×40 Gratis, przy zamówieniu minimum 15 zdjęć.

No to świętujemy! Czekamy na zdjęcia!

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.