KONKURSY

Jak powstają odbitki? Konkurs!

Jesteście Rodzicami? Jeśli tak to mamy do Was prośbę. Przekażcie swoim Dzieciom, że wystartował konkurs i mogą powalczyć o nagrody na Dzień Dziecka!

Temat?
Pokaż nam jak Twoim zdaniem powstają odbitki.

To może być wizja realistyczna lub nie! Nie będziemy oceniać tego, czy dzieło pokazuje prawdziwą pracę laboratorium. Mamy nadzieję, że Dzieciaki rozwiną skrzydła fantazji. Przecież są w tym najlepsze! Będziemy oceniać pomysłowość i wykonanie.

Krótko o konkursie:
Do 29 maja
czekamy na prace Dzieci w dowolnym wieku. Prace będą oceniane w przedziałach wiekowych do 5 lat, 6-12lat i 12-15 lat . Technika dowolna, mogą to być rysunki, malunki, wyklejanki, zdjęcia….

Na wszystkie prace czekamy pod adresem empikfoto@gmail.com. Formy inne niż zdjęcia, np rysunki można sfotografować lub zeskanować, przyjmujemy tylko pliki JPG, tiff lub pdf. Każdy uczestnik – dziecko może wysłać jedną pracę. Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne ze zgodą na publikację pracy na naszym blogu Facebooku i w serwisie empikfoto.pl.

Regulamin znajdziecie tu>

Zachęcamy wszystkie Dzieciaki do przedstawienia swojej wizji powstawania odbitek. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Dniu Dziecka- 1 czerwca 2012 w godzinach wieczornych!

Nagrodamialbumy na zdjęcia ufundowane przez empikfoto.pl, zabawki ufundowane przez Smyk.com, filmy i książki dla Dzieci ufundowane przez empik.com.

Uwaga! Dodatkowo wszyscy Uczestnicy Konkursu otrzymają 40% rabatu na Kubek z kolorowym Środkiem i Uchem dostępny na empikfoto.pl!

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.