LIFESTYLE

Warsztaty Fotografii Mody

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla osób, które mieszkają w Krakowie lub mają możliwość wybrać się tam 21 marca 2012.

W salonie Empik na Rynku Głównym odbędą się Warsztaty Fotografii Mody zorganizowane przez Akademię Fotografii. Poprowadzi je Wojtek Bąkiewicz.

Warsztaty Akademii Fotografii adresowane są do osób zainteresowanych kreacyjnymi możliwościami fotografii mody.
Uczestnicy poznają środowisko pracy fotografa: uczą się jak współpracować z modelem i ekipą zdjęciową: wizażystkami, stylistkami, grafikami.

Podczas warsztatów wykładowca przybliży uczestnikom realia pracy w branży, oraz omówi zakres pracy w zawodzie fotografa, wykonującego zlecenia dla agencji reklamowych, działów promocji w różnego rodzaju instytucjach i firmach, wydawnictwach i tytułach prasowych, bazujących na fotografii modowej, omawiając jednocześnie aktualne trendy.

_________________________________________________________________________
WOJTEK BĄKIEWICZ ur. w 1968 r. Kształcił się w dziedzinach sztuk plastycznych, muzyki i medycyny. Po studiach zajął się fotografią traktując ją jako powołanie i zawód. Wykładowca Akademii Fotografii, specjalizuje się w fotografii mody, glamour. Pracuje w studio i w plenerach, za równie ważne uznaje w fotografii warsztat jak i i umiejętność stworzenia relacji pomiędzy nim a modelka. Ma nadzieję, że kazda kolejna sesja będzie go uczyć czegoś nowego, co jest inspiracją i motywacją do realizacji przyszłych projektów.

 

Realizował sesje dla takich czasopism jak: Zwierciadło, CKM, Cosmopolitan, Maxim, Gala, Machina, Playboy, Pani, Claudia.
Jego klientami były między innymi takie firmy jak: Nokia, Smirnoff, Pierre Cardin, Orlen, Levi’s, Wólczanka/Vistula.

 

Warsztaty Akademii Fotografii / Fotografia Mody

21 marca godz. 18.00

Empik Kraków, Rynek Główny 5, 2 piętro

Udostępnij:

2 comments

    • agata 13 marca, 2012 at 10:31 Odpowiedz

      Dziękujemy za ten głos. Na razie nie będzie to proste ponieważ nie współpracujemy ze szkołą fotograficzną, która miałaby swoją siedzibę w Katowicach. Mamy jednak nadzieję, że takich działań będzie coraz więcej w różnych miastach w całej Polsce.

Zostaw komentarz

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.